Kirpėjo vežimėlis su 2 rakinamais skyriais Gabbiano 100C

145.59

Kirpėjo vežimėlis su 2 rakinamais skyriais Gabbiano 100C.

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano 100C yra puikus pasirinkimas kirpykloms, ieškančioms patogaus ir funkcionalaus būdo tvarkyti savo įrankius ir reikmenis.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo vežimėlis su 2 rakinamais skyriais Gabbiano 100C.

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano 100C yra puikus pasirinkimas kirpykloms, ieškančioms patogaus ir funkcionalaus būdo tvarkyti savo įrankius ir reikmenis. Šis vežimėlis pasižymi ne tik patogumu ir funkcionalumu, bet ir aukštos kokybės dizainu.

Vežimėlyje yra du rakinami skyriai, užtikrinantys saugumą ir privatumą svarbiems įrankiams ar reikmenims. Tokios saugojimo galimybės yra ypač vertingos aukšto vertės įrankiams ar asmeninėms prekėms.

Iš viso vežimėlyje įrengtos keturios lentynos, kurios suteikia pakankamai vietos įvairiems kirpėjo reikmenims laikyti. Be to, 15 nišų smulkiems kirpyklos instrumentams leidžia tvarkingai susidėti dažniausiai naudojamus įrankius, pavyzdžiui, žirkles, šukas, segtukus ir kt.

Vežimėlio konstrukcija yra labai stabili ir pagaminta iš kokybiško plastiko, todėl užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą. Patogūs ratukai leidžia lengvai perstumdyti vežimėlį įvairiose darbo vietose, suteikiant didesnį lankstumą ir judrumą darbo procese.

Techniniai duomenys:

  • Vežimėlio aukštis yra 87 cm, suteikiantis pakankamai erdvės ir patogumą naudojant.
  • Įmontuotas laikiklis plaukų džiovintuvui yra itin patogus funkcionalumas, leidžiantis turėti šį dažnai naudojamą įrankį visada po ranka.

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano 100C idealiai tinka profesionalioms kirpykloms, ieškančioms patogaus, tvarkingo ir estetiško būdo laikyti ir tvarkyti savo įrankius bei reikmenis.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris5.0000 kg