Meistro kėdė Gabbiano Q-4599 juodos spalvos

127.39

Meistro kėdė Gabbiano Q-4599, juodos spalvos, yra profesionalus ir stilingas pasirinkimas grožio salonų ir kirpyklų meistrams.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Meistro kėdė Gabbiano Q-4599 juodos spalvos

Meistro kėdė Gabbiano Q-4599, juodos spalvos, yra profesionalus ir stilingas pasirinkimas grožio salonų ir kirpyklų meistrams. Ši kėdutė ne tik atrodo moderniai, bet ir užtikrina aukštą darbo komfortą ir ergonomiškumą.

Šios kėdutės pagrindinis bruožas yra patogus nugaros atlošas, kuris leidžia išlaikyti teisingą laikyseną per ilgas darbo valandas. Tai yra itin svarbu grožio specialistams, nes teisinga laikysena sumažina nugaros skausmus ir pavargimą.

Kėdutė sumontuota ant mobilaus penkiakampio pagrindo su ratukais. Ši savybė leidžia lengvai judėti darbo metu ir pasiekti reikalingus įrankius ar produktus be papildomo vargo. Ratukai užtikrina sklandų judėjimą ir stabilumą ant įvairių grindų paviršių.

Po sėdyne esanti aukščio reguliavimo sistema yra labai praktiška. Ji leidžia koreguoti kėdutės aukštį nuo minimalaus 50 cm iki maksimalaus 65 cm, todėl kiekvienas meistras gali prisitaikyti prie savo ūgio ir darbo stalo aukščio.

Kalbant apie dizainą, Gabbiano Q-4599 yra ne tik funkcionali, bet ir estetiškai pritraukianti. Juodos spalvos apdaila suteikia elegancijos ir lengvai dera su įvairiais interjero sprendimais. Taip pat svarbu paminėti, kad kėdutėse pasitaiko apdailos sujungimo žymė, kuri yra parodyta paskutinėje nuotraukoje ir nėra laikoma broku.

Gamintojas GABBIANO yra žinomas dėl savo aukštos kokybės baldų kirpykloms ir grožio salonams, todėl ši kėdutė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimų ir ilgaamžių sprendimų savo verslui.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris15.0000 kg