Pastatomas plaukų drėkintuvas – sauna su aktyviuoju ozonu Gabbiano

618.79

Pastatomas plaukų drėkintuvas – sauna su aktyviuoju ozonu Gabbiano.

Pastatomas plaukų drėkintuvas – sauna su aktyviuoju ozonu Gabbiano yra novatoriškas prietaisas, skirtas gilaus plaukų atstatymo procedūroms.

Turime

Produkto kodas: 126314 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Pastatomas plaukų drėkintuvas – sauna su aktyviuoju ozonu Gabbiano.

Pastatomas plaukų drėkintuvas – sauna su aktyviuoju ozonu Gabbiano yra novatoriškas prietaisas, skirtas gilaus plaukų atstatymo procedūroms. Tai puikus pasirinkimas grožio salonams ir kirpykloms, norintiems suteikti savo klientams aukščiausios kokybės plaukų priežiūros paslaugas.

Šis plaukų drėkintuvas/sauna veikia šiltų vandens garų principu, kurie generuoja mikroląstelių išsiplėtimą plaukuose. Dėl šios savybės, kosmetinės priemonės, tokios kaip Argano plaukų kaukės arba atstatančios priemonės (pavyzdžiui, Keratino ampulės ar kaukės), yra geriau absorbuojamos į plaukų struktūrą, užpildydamos defektus ir atstatydamos plaukų sveikatą.

Viena iš svarbiausių šio prietaiso funkcijų yra ozono naudojimas. Ozonas ne tik išvalo plaukus nuo chemikalų likučių ir kvapų, bet ir padidina galvos odos aprūpinimą krauju, gerinant plaukų augimo sąlygas.

Techniniai prietaiso duomenys taip pat svarbūs: jis turi rankinį valdymą, temperatūros diapazonas yra nuo 48 iki 58 C, o laiką galima nustatyti nuo 0 iki 60 minučių. Prietaisas sugeba generuoti garus ir aktyvų ozoną, suteikiantis papildomų naudų plaukų priežiūrai.

Prietaiso svoris yra 32 kg, o tai rodo jo stabilumą ir tvirtumą. Pastatomas plaukų drėkintuvas – sauna su aktyviuoju ozonu Gabbiano yra puikus įrankis profesionaliems grožio salonams, siekiantiems teikti aukščiausios kokybės plaukų priežiūros paslaugas, ir yra puiki investicija į klientų pasitenkinimą bei ilgalaikį plaukų sveikatą.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris32.0000 kg