Back
Previous product
XCELENS EXTREME HV 1ml filler at e-shop skinstars.lt XCELENS EXTREME HV -Tūrinis užpildas 1ml
Next product
Skinstars plaukų slinkimą mažinnati ampulė SkinClinic ANTI-HAIR LOSS- Nuo plaukų slinkimo

GENHAIR plauko šaknies kraujotakos stimuliatorius

20.00

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.GENHAIR yra vienas iš labiausiai kompleksiškų ir veiksmingų sprendimų plauko atstatymui ir plauko šaknies kraujotakos stimuliavimui. Užtikrina efektyvų plaukų stiprinimą bei atstatymą. Dėl savo suderinto sinerginio poveikio- tai vienas geriausių produktų rinkoje.

Tūris: 5 ml

Matyti produktų skirtų profesionalams kainas bei juos įsigyti gali tik nariai užsiregistravę kaip profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

Matyti produktų skirtų profesionalams kainas bei juos įsigyti gali tik profesionalai.

Aprašymas

Aprašymas

GENHAIR

GENHAIR yra vienas iš labiausiai kompleksiškų ir veiksmingų sprendimų plauko atstatymui ir šaknies kraujotakos stimuliavimui. Užtikrina efektyvų plaukų stiprinimą bei atstatymą. Dėl savo suderinto sinerginio poveikio- tai vienas geriausių produktų rinkoje.

Sudėtis

D-pantenolis, esantis GENHAIR sudėtyje, padeda geriau panaudoti maisto energiją, skatina ląstelių atsinaujinimą, prisideda prie antikūnų sintezės, pagreitina žaizdų gijimą ir suteikia plaukams vitalumo bei stiprumo.

Piridoksinas dalyvauja angliavandenių, baltymų ir riebalų sintezėje, taip pat skatina raudonųjų kraujo kūnelių ir hormonų gamybą. Jis taip pat prisideda prie baltymų sintezės ir dalyvauja aminorūgščių gamyboje, dalyvaudamas antikūnų gamyboje.

Vitaminas B1 yra svarbus cukraus metabolizme, taip pat atlieka svarbų vaidmenį nervinių impulsų perdavime ir deguonies metabolizme.

Vitaminas H veikia kaip tonikas ir revitalizantas, pagerina odos išvaizdą ir tonusą.

Rybavinas atlieka pagrindinį vaidmenį energijos gamyboje ląstelių lygiu ir apsaugo širdies ir kraujagysles. Jis taip pat turi restruktūrizavimo savybių plaukams, suteikia blizgesį pažeistiems plaukams.

Thymosin beta 4 yra augimo faktorius, gautas biotechnologijos būdu, sudarytas iš sudėtingų baltymų su bioidentinė struktūra, panašia į endogeninių baltymų struktūrą, kurie skatina fiziologinius ląstelių augimo, proliferacijos ir apoptozės procesus. Thymosin padeda folikului gaminti sveikesnius ir stipresnius plaukus, energizuojančiu poveikiu, pagerindamas kraujotaką ir skatindamas plaukų augimą, taip pat didindamas folikulo kamieninių ląstelių kiekį.

Wasabi japonica yra ypatingas ekstraktas iš wasabi lapų, kuriame yra flavonoido izosaponarino kaip aktyvaus komponento. Jis turi daugybę veiksmų, kurie gali būti naudojami tiek plaukams, tiek plaukų augimui, taip pat dėl jo gebėjimo slopinti lipazę, elastazę ir hialuronidazę.

GENHAIR sudėtyje esantis keratinas turi plaukų pluoštų apsaugos ir restauravimo funkciją, susidarydamas rūgštinio filmo ant plaukų ar odos, mažindamas vandens praradimą.

Geležies gliukonatas dažnai naudojamas norint padidinti geležies tiekimą plaukams, nes ji yra būtina sudedamoji dalis. Be to, mažėjant geležies kiekiui, sumažėja hemoglobino kiekis, o tai sukelia mažesnį audinių deguonies tiekimą ir silpnina plaukus, kol jie iškrenta.

GENHAIR privalumai

  1. Suderintas sinerginis poveikis: GENHAIR yra vienas iš geriausių produktų rinkoje, turintis suderintą sinerginį poveikį. Tai reiškia, kad jo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos veikia kartu ir sustiprina viena kitos efektą, suteikdamos maksimalų rezultatą.
  2. Plaukų stiprinimas ir atstatymas: GENHAIR yra skirtas plaukų stiprinimui ir atstatymui. Jo sudėtyje esančios medžiagos, tokiomis kaip D-pantenolis, piridoksinas ir vitamino B1, padeda pagerinti plaukų būklę, skatina ląstelių atsinaujinimą ir kraujotaką plauko šaknyse, taip stiprindamos plaukus ir suteikdamos jiems gyvybingumą.
  3. Revitalizacija ir tonizavimas: GENHAIR sudėtyje esantis vitaminas H veikia kaip odos revitalizatorius ir tonikas. Tai padeda pagerinti odos būklę ir tonusą, suteikiant plaukams sveiką ir jauną išvaizdą.
  4. Unikali sudėtis: GENHAIR sudėtyje yra įvairių veikliųjų medžiagų, tokių kaip vitamino B5, piridoksinas, vitamino B1 ir vitaminas H, kurios veikia sinergiškai ir padeda atkurti plaukų sveikatą bei stiprumą. Tai suteikia GENHAIR unikalumo ir efektyvumo pranašumą palyginti su kitomis priemonėmis rinkoje.
  5. Patogus naudojimas: GENHAIR yra prieinamas mažose buteliukų pakuotėse, kurios yra patogios naudoti. Kiekvienoje dėžutėje yra 10 buteliukų po 5 ml, todėl produktas yra patogus naudoti ir tinkamas tiek namuose, tiek kelionėse.

Visi šie pranašumai padaro GENHAIR ypatingu produktu rinkoje, kuris gali atitikti vartotojų poreikius ir užtikrinti efektyvų plaukų stiprinimą bei atstatymą.