Geriausias mini hifu aparatas kūno lieknėjimui

Geriausias mini hifu aparatas kūno lieknėjimui.

Pasirinkite tobulesnį grožio sprendimą su mūsų geriausiu mini HIFU aparatu kūno liekninimui. Tai inovatyvi 4D grožio priemonė, sukurta veido pakėlimui, raukšlių šalinimui, odos sulinginimui ir kūno modeliavimui.

Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Geriausias mini hifu aparatas kūno lieknėjimui.

Pasirinkite tobulesnį grožio sprendimą su mūsų geriausiu mini HIFU aparatu kūno liekninimui. Tai inovatyvi 4D grožio priemonė, sukurta veido pakėlimui, raukšlių šalinimui, odos sulinginimui ir kūno modeliavimui.

Šis prietaisas suprojektuotas atsižvelgiant į daugelį sričių, tokių kaip veidas, kūnas, akys, kaklas, lūpos, kojos ir rankos, teikiant platus pasirinkimą gydymams jums. Išnaudojant 4D HIFU technologiją, geriausias mini HIFU aparatas naudoja ultragarso energiją, kuriant išsamų, trimačio gydymą, tiesiogiai perduodant šilumos energiją į odą ir poode.

Procedūra atnaujina odos kolageną, pagerina jos struktūrą ir sumažina raištį, suteikiant šviežią ir jaunatvišką išvaizdą. Mūsų geriausias mini HIFU aparatas išsiskiria išskirtinėmis funkcijomis, įskaitant bebolelinius gydymus, vakuumo siurbimą ir kniedijimo technologiją, kurios užtikrina išskirtinį riebalų skaidymą.

Vieno paspaudimo metu jis teikia 12 linijų ir 10 mm plotį, užtikrindamas optimalų energijos paskirstymą ir puikius rezultatus.

Be to, jame yra dvi standartiniai kasetės (3,0 mm, 4,5 mm), ir galima įsigyti papildomų kasečių (6,0 mm, 8,0 mm, 10,0 mm, 13,0 mm, 16,0 mm).

Kasetės tinka įvairiems plotams. Veido pakėlimo kasetės nukreiptos į akies aplinkinius plotus (DL-1,5 mm), skruostus ir kaklą (DL-3,0 mm) ir smakrą (DL-4,5 mm).

Kūno liekninimo kasečių tikslas – krūtinę ir rankas (DL-6,0 mm), rankas ir kojas (DL-8,0 mm), pilvą, juosmenį, sėdmenis ir šlaunis (DL-10,0 mm iki DL-16,0 mm).

Kiekviena kasetė turi 20 000 šūvių, užtikrindama patvarų ir ilgaamžį investiciją jums. Geriausias mini HIFU aparatas siūlo daugybę funkcijų, tokių kaip raukšlių šalinimas, odos pakėlimas ir sulinginimas, elastingumo pagerinimas, kontūrų apibrėžimas, žandikaulių išryškinimas, odos spalvos tobulinimas ir kūno skulptūravimas bei liekninimas.

Kombinuojant su įšvirkštimo gydymais, tokiais kaip hialurono rūgštis ir kolagenas, jis gali teikti dar platesnius anti-aging sprendimus.

Apibendrinant, mūsų aparatas yra neišsenkamas jūsų grožio produktų pasiūlyme.

Jo šiuolaikinė technologija, lankstūs gydymo variantai ir stilingas dizainas jį daro idealiu pasirinkimu tiems, kurie ieško neinvazinių, efektyvių ir ilgaamžių sprendimų odos pakėlimui, kūno liekninimui ir anti-aging

Papildoma informacija:

  • Galios stiprumas: 150 W
  • 4D HIFU kasetės: 3,0 mm, 4,5 mm (veidas); 6,0 mm, 8,0 mm, 10,0 mm, 13,0 mm, 16,0 mm (kūnas)
  • Vmax HIFU kasetės: 3,0 mm, 4,5 mm (veidas); 4,5 mm (krūtys); 6,0 mm, 8,0 mm, 13,0 mm, 16,0 mm (kūnas)
  • 4D HIFU kasetės tarnavimo laikas: 20 000 šūvių
  • Vmax HIFU kasetės tarnavimo laikas: 62 000 šūvių
  • Dažnis: 4 MHz, 7 MHz
  • Energijos išvestis: 0,1-2 J reguliuojama
  • Įtampa: 220/110 V; 50/60 Hz
  • Pakuotės dydis: Pagrindinė įranga: 314450, atrama: 735117
  • Svoris: Pagrindinė įranga: 12,6 kg, atrama: 10 kg

Šios papildomos specifikacijos išryškina mūsų geriausio mini HIFU aparato funkcionalumą ir techninį pranašumą. Šis prietaisas yra tinkamas ne tik veido procedūroms, bet ir kūno modeliavimui, įvairioms odos problemoms spręsti, ir jis turi didelę tarnavimo trukmę, užtikrinant ilgalaikį naudojimą. Su įvairiais dažniais ir energijos išvesties reguliavimu, jis gali būti pritaikytas atitinkamai jūsų individualiems poreikiams. Tai tikrai išskirtinis grožio prietaisas jūsų arsenale.