Sold out

Manikiūro stalas GIOVANNI Classic DM135

215.79

Manikiūro stalas GIOVANNI Classic DM135.

Pasirinkite GIOVANNI Classic DM135 manikiūro stalą ir suteikite savo grožio procedūroms komforto ir elegancijos pridėtinę vertę. Tai puikus sprendimas tiek profesionalams, tiek asmeniniam grožio priežiūros naudojimui.

Neturime

Produkto kodas: 100745 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Manikiūro stalas GIOVANNI Classic DM135.

Manikiūro stalas GIOVANNI Classic DM135 yra tikras elegancijos ir funkcionalumo simbolis. Šis baltas staliukas ne tik atrodo stilingai, bet ir suteikia maksimalų patogumą tiek manikiūro specialistui, tiek klientui.

GIOVANNI prekės ženklo produktai visada išsiskiria kokybe ir dizainu, o šis manikiūro stalas nėra išimtis. Jo dvi stalčių ir spintelės sistema leidžia patogiai susitvarkyti visus reikiamus įrankius ir priemones, garantuodama tvarką ir efektyvumą.

Estetiškas dizainas leidžia šiam staliukui puikiai derauti į bet kurį grožio saloną, nesvarbu, ar tai būtų modernus lofto stiliaus interjeras, ar klasiška elegancija.

Techniniai duomenys:

  • Stalo matmenys: 130 x 50 x 80 cm, užtikrina pakankamai erdvės dirbti.
  • Pakuotės matmenys: 135 x 60 x 10 cm, leidžia patogiai transportuoti ir laikyti sandėliuojant.
  • Bendras svoris: 26 kg, garantuoja stabilią ir tvirtą konstrukciją.

Manikiūro stalas GIOVANNI Classic DM135 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybę, dizainą ir funkcionalumą. Investuodami į šį stalą, jūs investuojate į savo salono sėkmę ir klientų patogumą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris17.0000 kg