Skin Clinic

Glycolic exfoliating solution 50% pH 4

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.SkinClinic Glycolic Exfoliating Solution 50% pH 4 yra aukščiausios kokybės odos priežiūros produktas, skirtas intensyviam odos mikro šveitimui ir atnaujinimui.

Aprašymas

Aprašymas

Glycolic exfoliating solution 50% pH 4

SkinClinic Glycolic Exfoliating Solution 50% pH 4 yra aukščiausios kokybės odos priežiūros produktas, skirtas intensyviam odos mikro šveitimui ir atnaujinimui. Su 50% glikolio rūgšties koncentracija ir pH lygiu 4, šis sprendimas veiksmingai pašalina negyvas odos ląsteles, atverdamas kelią naujai, sveikai ir švytinčiai odai.

Pagrindinės savybės

  • Mikro šveitimas ir odos atnaujinimas: Šis sprendimas skatina odos ląstelių atsinaujinimą, mažindamas odos tekstūros nelygumus ir suteikdamas odai švytėjimo.
  • Švytėjimas papilkėjusiai oda: Idealus pasirinkimas, norint atgaivinti pavargusią ir papilkėjusią odą, suteikiant jai sveiką išvaizdą.
  • Fotosenėjimo požymių švelninimas: Efektyviai sušvelnina vidutinius ir sunkius saulės sukeltus odos pažeidimus, atkurdamas odos jaunatviškumą.
  • Odos tekstūros ir išvaizdos gerinimas: Tinkamas visų tipų odai, šis sprendimas pagerina odos tekstūrą ir bendrą išvaizdą, suteikdamas jai lygumą ir spindesį.
  • Spuogų prevencija riebiai odai: Gali būti naudojamas kaip prevencinė priemonė prieš spuogų atsiradimą, reguliuojant odos riebalų sekreciją.
  • Randų mažinimas: Padeda sumažinti paviršinius ir spuogų randus, lygindamas odos paviršių.

Naudojimas

Glycolic Exfoliating Solution tinka naudoti ant veido, kaklo, iškirptės ir netgi kūno sričių. Dėl savo švelnaus poveikio, jis gali būti naudojamas ištisus metus, suteikiant odai nuolatinį palaikymą ir atnaujinimą. Rekomenduojama naudoti apytiksliai 25 kartus (2 ml vienam naudojimui), priklausomai nuo individualių odos poreikių.

Svarbu Žinoti

Šis produktas nerekomenduojamas jautriai odai dėl aukštos glikolio rūgšties koncentracijos. Prieš naudojimą svarbu atlikti odos jautrumo testą, ypač jei naudojama pirmą kartą.

Rezultatas

Naudojant SkinClinic Glycolic Exfoliating Solution, galima tikėtis atjaunintos, švytinčios ir sveikesnės odos. Tai puiki priemonė tiems, kurie nori atgaivinti savo odą, sumažinti senėjimo požymius ir pagerinti odos bendrą būklę, suteikiant jai naują gyvybę ir energiją.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas