Gravitacijos automobilis kreminis

30.97

Gravitacijos automobilis kreminis  – tai puikus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems, nes jo maksimali apkrova siekia 100 kilogramų. Šis neįprastas transporto priemonės tipas veikia judinant rankas – tam, kad pradėtų judėti, reikia keitimais pasukti vairą į dešinę ir į kairę.

Turime

Produkto kodas: IKKX4220 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Gravitacijos automobilis kreminis

Gravitacijos automobilis kreminis  – tai puikus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems, nes jo maksimali apkrova siekia 100 kilogramų. Šis neįprastas transporto priemonės tipas veikia judinant rankas – tam, kad pradėtų judėti, reikia keitimais pasukti vairą į dešinę ir į kairę. Automobilio ratai yra įmontuoti su LED šviesomis, kurios įsijungia važiuojant, o įmontuotos melodijos veikia naudojant AAA tipo baterijas (nepridedamos).

TGravitacijos automobilis kreminis. echninės specifikacijos:

  • Naudotojo amžius: nuo 3 metų
  • Medžiaga: plastikas
  • Spalva: kreminė ir balta
  • Maksimali apkrova: 100 kg
  • Maitinimas: 3x AAA baterijos (nepridedamos)
  • Automobilio išmatavimai: 76 cm x 41 cm x 29 cm
  • Pakuotės išmatavimai: 76 cm x 30 cm x 26.5 cm

Gravitacijos automobilis kreminis suprojektuotas atsižvelgiant į saugų žaidimą – jis turi pakeltą sėdynę ir neslystančias dalis ant kojų atramų. Prekė yra sertifikuota pagal CE standartus.

Produktas supakuotas į aplinkai draugišką kartoninę dėžę. Tai puikus ir saugus pasirinkimas smagiam laisvalaikio praleidimui, leidžiantis mėgautis aktyviu laiku tiek lauke, tiek viduje.

Žaislai vaikams

Gravitacijos automobilis kreminis- tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!
Gimtadienis? Gimimo diena? Gravitacijos automobilis kreminis
 – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštamas žaislas Gravitacijos automobilis kreminis nuperkamas. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Gravitacijos automobilis kreminis, masineles, zaisline masina, spalvingas lego rinkinys ar koks kitas žaidimas vaikams – kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Išmatavimai 57.52 × 0.00 cm