Grojantis kilimėlis Piano 110×60 cm

18.93

Grojantis kilimėlis Piano 110×60 cm.

Šis grojantis kilimėlis-pianinas yra puikus būdas įtraukti vaiką į muzikos pasaulį ir ugdyti jo klausą bei ritmo pojūtį. Kilimėlis yra minkštas, maloniai liečiamas ir lengvai sulankstomas, todėl jį galima lengvai pasidėti ar pasiimti bet kur.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

 

Grojantis kilimėlis Piano 110×60 cm.

Šis grojantis kilimėlis-pianinas yra puikus būdas įtraukti vaiką į muzikos pasaulį ir ugdyti jo klausą bei ritmo pojūtį. Kilimėlis yra minkštas, maloniai liečiamas ir lengvai sulankstomas, todėl jį galima lengvai pasidėti ar pasiimti bet kur. Tai puikus muzikinis instrumentas, kuris gali tapti vaiko pirmuoju pianinu.

Šis kilimėlis turi net 80 melodijų, o taip pat galima groti, įrašyti ir klausyti savo sukurtų dainų. Tai reiškia, kad vaikas gali išreikšti savo kūrybiškumą ir muzikinius talentus. Be to, kilimėlio dydis yra tinkamas tiek mažiems, tiek vyresniems vaikams, todėl jis gali tapti nuolatiniu muzikos žaidimo draugu.

Šis grojantis kilimėlis yra ne tik muzikinis instrumentas, bet ir mokomasis įrankis. Jis ugdo vaiko klausą ir ritmo pojūtį bei skatina jo kūrybiškumą. Kilimėlis yra lengvai valomas, todėl jį galima naudoti be jokių rūpesčių dėl švaros.

Tai puiki dovana vaikui, kuri padės jį pažinti su nuostabiu garsų pasauliu ir skatins muzikinį jo augimo procesą.

Pakuotės matmenys 37 x 26 x 5 cm Kilimėlio matmenys 110 x 60 cm Maitinimas 3 AA 1,5V baterijos (nepridedamos) Komplekte

 

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.30 kg
Išmatavimai 3.25 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Grojantis kilimėlis Piano 110×60 cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *