Hamakas-kėdė, Pilkos spalvos

34.55

Hamakas-kėdė, Pilkos spalvos.

Tai yra hamakas su komfortiška Braziliško stiliaus kėdės forma, suteikianti unikalią galimybę pasijusti patogiai ir atsipalaiduoti tiek savo sode, tiek terasoje ar jūsų namų privatumo zonoje.

Turime

Produkto kodas: IKKX7938_1 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

 

Hamakas-kėdė, Pilkos spalvos.

Tai yra hamakas su komfortiška Braziliško stiliaus kėdės forma, suteikianti unikalią galimybę pasijusti patogiai ir atsipalaiduoti tiek savo sode, tiek terasoje ar jūsų namų privatumo zonoje. Tai puikus pasirinkimas atsipalaiduoti lauke.

Ši hamako-kėdė yra išties ypatingai funkcionali ir jos ryškios spalvos derės prie bet kurio interjero. Ji ne tik suteiks jums patogumo, bet ir taps patrauklia modernia dekoracija jūsų kambaryje ar net balkone.

Savybės ir medžiaga

Ši hamako-kėdė yra pagaminta iš minkštos, tvirtos ir ilgaamžės medžiagos. Dėka horizontalaus stiebo ir stiprių, storų virvių, ji yra stabiliai ir saugiai naudojama. Du minkštos dviejų spalvų pagalvės užtikrins jums komfortą, kai atsipalaiduosite. Montavimas yra labai paprastas, o sulankstytą hamako-kėdę galima lengvai pasidėti, užimant tik nedaug vietos.

Specifikacijos

  • Kėdė: medvilnė
  • Galvos juostelė: medinė
  • Spalva: juoda
  • Maksimalus apkrovimas: 100 kg
  • Pagalvės matmenys: 38 x 40 cm
  • Hamako-kėdės matmenys: 90 cm x 120 cm
  • Stiebo ilgis: 98 cm
  • Pakuotės matmenys: 100 cm x 18 cm x 10 cm

Valymas

Švariakojinės gaminamos iš įvairių audinių, todėl šie audiniai gali susiteršti. Štai keletas patarimų, kaip valyti švariakojines:

Medvilnė: Medvilnės švariakojines galima skalbti naudojant švelnius skalbinių ploviklius, šepetėlį ir sodo laistytuvą. Švariakojinę reikia tiesiog ištiesinti. Neprikabinkite jos, nes medvilnė gali ištempti. Taip pat neplaukite švariakojinės, jei ji jau yra švari, nes medvilnė nėra labai atsparus audinys.

Poliesteris: Plaukite naudojant švelnius skalbinių ploviklius. Taip pat nereikia prikabinti, kad išvengtumėte ištempimo. Plaunant poliesterio švariakojines, svarbu naudoti pakankamai vandens.

Pritaikytas akrilas: Švariakojines iš akrilinių audinių galima plauti taip pat kaip ir ankstesnius audinius. Šie audiniai yra atsparūs pelėsiui, tačiau purvas gali susikaupėti į plyšius, todėl švariakojines reikėtų dažnai valyti.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris2.73 kg
Išmatavimai20.55 × 0.00 cm