Back
Next product
Veiklos lenta www.skinstars.lt.jpg Veiklos lenta LULILO Original price was: €45.00.Current price is: €39.00.

Heliocare 360 pediatrics stick spf50+

22.00

Heliocare 360 Pediatrics Stick SPF50+, 25 g yra aukščiausios klasės saulės apsaugos priemonė vaikams, sukurta siekiant užtikrinti maksimalią odos apsaugą nuo saulės spindulių.

Turime

Produkto kodas: 23955 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Heliocare 360 pediatrics stick spf50+, 25 g

Heliocare 360 Pediatrics Stick SPF50+, 25 g yra aukščiausios klasės saulės apsaugos priemonė vaikams, sukurta siekiant užtikrinti maksimalią odos apsaugą nuo saulės spindulių. Jo unikali plataus spektro formulė apsaugo nuo keturių tipų spindulių: UVB, UVA, matomos šviesos ir infraraudonųjų spindulių, užtikrindama visapusišką apsaugą vaiko odai.

Privalumai:

  • Aukšto lygio saulės apsauga SPF50+ ir PA++++ klasifikacijos, garantuojanti patikimą apsaugą nuo saulės spindulių.
  • Sudėtyje esantis Fernblock+ ir astaksantinas, gautas iš mikrodumblių Haematococcus pluvialis, suteikia galingą antioksidantinį poveikį, mažindamas laisvųjų radikalų sukeltą odos pažeidimą.
  • Atsparumas vandeniui, prakaitui ir smėliui užtikrina ilgalaikę apsaugą net aktyviai leidžiant laiką lauke.
  • Išbandytas dermatologų ir vaikams nuo 2 metų, užtikrinant produkto saugumą ir efektyvumą.

Veikliosios medžiagos:

Produktas yra sukurtas naudojant optimalų ir stabilų apsaugos nuo saulės derinį, įtraukiant Fernblock®+ ir astaksantiną, kurie suteikia papildomą odos apsaugą ir priežiūrą.

Naudojimas:

Prieš buvimą saulėje, produktą gausiai ir tolygiai užtepkite ant odos. Dėl didesnio efektyvumo ir apsaugos, rekomenduojama produktą atnaujinti kas kelias valandas, ypač po ilgalaikio maudymosi, intensyvaus prakaitavimo ar susisiekus su rankšluosčiu.

Sudėtis:

Produkto sudėtyje yra tik aukštos kokybės, odai draugiškos medžiagos, tokių kaip Coco-Caprylate/ Caprate, Dicaprylyl Carbonate, Polypodium leucotomos lapų ekstraktas, astaksantinas ir kt., kurios garantuoja ne tik apsaugą, bet ir odos maitinimą bei priežiūrą.

Heliocare 360 Pediatrics Stick SPF50+, 25 g yra puikus sprendimas vaikų odos apsaugai nuo saulės, užtikrinantis ne tik efektyvią apsaugą, bet ir priežiūrą bei maitinimą. Ši saulės apsaugos priemonė idealiai tinka aktyviems vaikams, mėgstantiems praleisti laiką lauke.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.1 kg
Prekės ženklas