Back
Previous product
Genyal 20 filler (1ml) at skinstars.lt. Long-lasting effect for youthful skin. Genyal 20 užpildas (1ml)
Xcelens

Hialuronidazė Anti Yal 1500, 5ml

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.Hialuronidazė Anti Yal 1500, 5ml.

1500 TV sauso ekstrakto milteliai/buteliukai turi būti sumaišyti su 10 ml fiziologinio tirpalo. Hialuronidazė yra fermentas, katalizuojantis tam tikrų sudėtinių angliavandenių hidrolizę ir depolimerizuojantis hialurono rūgštį, sukeldamas natūralų jos skilimą.
Hialuronidazės vartojimo reikėtų vengti esant odos infekcijai ir taip pat po neseniai suleisto botulino toksino.
Tik profesionaliam naudojimui vietiškai.
1 buteliuko kaina.
Xcelens

Aprašymas

Aprašymas

Hialuronidazė Anti Yal 1500, 5ml.

Anti-Yal 1500 sudėtyje yra hialuronidazės, kurios dozavimas: 1500 TV sauso ekstrakto milteliai/buteliukai turi būti sumaišyti su 10 ml fiziologinio tirpalo. Hialuronidazė yra fermentas, katalizuojantis tam tikrų sudėtinių angliavandenių hidrolizę ir depolimerizuojantis hialurono rūgštį, sukeldamas natūralų jos skilimą. Todėl hialuronidazė dažnai naudojama Estetinėje medicinoje, nes retais atvejais išvirkštus hialurono rūgštį su kryžminėmis jungtimis, organizmas gali sureaguoti į kai kurias jos priemaišas granulomos susidarymu. Endogeninė hialuronidazė, natūraliai esanti dermoje, neturės prieigos prie „HR“ kaip svetimkūnio, todėl produktas bus lėtai pašalinamas per uždegiminę reakciją ir fagų ląsteles.

Indikacijos:
1. Norint ištaisyti netenkinančius hialurono rūgšties užpildų injekcijų rezultatus, pavyzdžiui (perteklinė korekcija, asimetrija, Tindalio efektas, vokų edema, mazgeliai, hematomos) ir išspręsti trombozės komplikacijas. Tačiau šiuo atveju labai patartina hialuronidazę panaudoti iškart po to, kai atpažįstamas komplikacijos požymis. Anksti pritaikius hialuronidazę, galima išvengti audinių nekrozės arba reakcija yra ne tokia ūmi.
2. Hialuronidazė mažina fibrozę, ardo fibrozinį audinį, kuris sulaikė riebalines ląsteles ir mažina edemą, taip pat gerina kraujotaką, todėl veiksminga naudoti prie 1 ir 2 laipsnio celiulito kartu su kitomis lipolitinėmis priemonėmis, taip pat masažui kartu su anticeliulitiniu kremu. 3. Sumažinti hipertrofinių randų atsiradimo galimybę.
4. Pagerinti kitų produktų įsisavinimą.

Taikymas:
Produktas turi būti taikomas tik paveiktai sričiai. Poveikis prasideda iš karto iki 48 valandų ir trunka iki 14 dienų po vartojimo, priklausomai nuo hialurono rūgšties užpildo tipo.

Kontraindikacija:
Hialuronidazės vartojimo reikėtų vengti esant odos infekcijai ir taip pat po neseniai suleisto botulino toksino.
Tik profesionaliam naudojimui. Vietinis naudojimas.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas