Hidraulinė pedikiūro kėdė lova A 234C pedi, baltos spalvos

545.99

Hidraulinė pedikiūro kėdė lova A 234C pedi, baltos spalvos.

„A 234C pedi“ hidraulinė pedikiūro kėdė-lova yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogios, lankstios ir aukštos kokybės įrangos savo grožio salonui.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Hidraulinė pedikiūro kėdė lova A 234C pedi, baltos spalvos.

Hidraulinė pedikiūro kėdė-lova „A 234C pedi“, išskirtinės baltos spalvos, yra profesionalus pasirinkimas salonams, siūlantiems pedikiūro paslaugas. Ši kėdė-lova ne tik suteikia aukštą funkcionalumą, bet ir yra estetiškai patraukli, puikiai tinkanti šiuolaikiniams salonų interjerams.

Vienas iš svarbiausių šios kėdės-lovos bruožų yra jos hidraulinė svirtis kojai, leidžianti lengvai kelti ir nuleisti kėdę. Tai suteikia lankstumą ir patogumą tiek klientui, tiek meistrui, leidžiant reguliuoti aukštį pagal individualius poreikius. Be to, kėdė turi padėties fiksatorių ir gali pasisukti aplink savo ašį, kas yra itin patogu vykdant pedikiūro procedūras.

Kėdė yra aptraukta geros kokybės eko oda, kuri yra lengvai valoma ir prižiūrima. Tai užtikrina higieną ir ilgaamžiškumą darbo aplinkoje. Nuimami porankiai ir nuimama galvos pagalvė suteikia papildomą lankstumą ir komfortą procedūrų metu.

Kėdė atitinka aukščiausius Europos Sąjungos kriterijus ir reikalavimus, užtikrinant aukščiausią kokybę ir saugumą.

Išmatavimai:

  • Sėdynė gulimoje padėtyje: 63 x 180 cm,
  • Minimalus aukštis: 64 cm,
  • Maksimalus aukštis: 80 cm,
  • Padėklas: 58 x 90 cm,
  • Svoris: 55 kg.

„A 234C pedi“ hidraulinė pedikiūro kėdė-lova yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogios, lankstios ir aukštos kokybės įrangos savo grožio salonui. Ji ne tik patogu naudoti, bet ir suteikia prabangos ir profesionalumo jausmą salonų aplinkoje.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris70.0000 kg