Hidraulinė kosmetologinė kėdė-lova A 234, baltos spalvos

493.99

Hidraulinė kosmetologinė kėdė-lova A 234, baltos spalvos.

„A 234“ yra idealus pasirinkimas grožio salonams, ieškantiems funkcionalumo, patogumo ir aukštos kokybės įrangos.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Hidraulinė kosmetologinė kėdė-lova A 234, baltos spalvos.

Hidraulinė kosmetologinė kėdė-lova „A 234“, balto atspalvio, yra puikus pasirinkimas grožio salonams, kurie ieško universalaus, patogaus ir estetiško įrenginio. Ši kėdė-lova-kušėtė su padėties fiksatoriumi suteikia galimybę pasisukti aplink savo ašį, kas yra labai patogu atliekant įvairias procedūras.

Vienas iš šios kėdės svarbiausių privalumų yra hidraulinė svirtis kojai, leidžianti lengvai kelti ir nuleisti kėdę. Tai suteikia lankstumą ir pritaikomumą skirtingų ūgių klientams, taip pat palengvina darbą specialistui.

Kėdė yra pagaminta iš geros kokybės eko odos, kuri yra ne tik patvari, bet ir lengvai valoma bei prižiūrima. Šis aspektas yra labai svarbus, kadangi užtikrina higieną ir ilgaamžiškumą salonų aplinkoje.

Be to, kėdė turi nuimamus porankius ir nuimamą galvos pagalvę, suteikiančius dar didesnį patogumą ir lankstumą. Kėdė atitinka aukščiausius Europos Sąjungos kriterijus ir reikalavimus, garantuodama kokybę ir saugumą.

Išmatavimai:

  • Sėdynė gulimoje padėtyje: 63 x 180 cm,
  • Minimalus aukštis: 64 cm,
  • Maksimalus aukštis: 80 cm,
  • Padėklas: 58 x 90 cm,
  • Svoris: 55 kg.

„A 234“ yra idealus pasirinkimas grožio salonams, ieškantiems funkcionalumo, patogumo ir aukštos kokybės įrangos. Jos universalumas ir patogumas užtikrina efektyvų darbą įvairiose procedūrose ir komfortą tiek klientams, tiek specialistams.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris70.0000 kg