Rekvizitai:

UAB Grožio Inovacijų Centras
PVM kodas: LT451896219
Įmonės kodas: 145189624
Paribio 25B-28, Vilnius
Registracijos adresas: Gelažių g. 24, Zujūnai, Vilniaus r.
info@gic.lt
+37061553552

Messanger skinstars
Viber skinstars
Whatsapp skinstars

Informacija apie mus

Jūsų pasitikėjimas mumis (mūsų šeimos verslu), kuris nuo 1994metų augo ir stiprėjo, yra mūsų veiklos pagrindas. Mes didžiuojamės, kad per šiuos metus išvystėme įmones, kurių kiekviena yra savo srities lyderė:

S Grožio Inovacijų Centras – tai ne tik veido ir kūno priežiūros paslaugų teikimas, bet ir aukščiausios klasės kosmetikos ir kitų grožio priemonių importas bei pardavimas. Mes suprantame, kad kiekvienas klientas yra unikalus, todėl siūlome individualų kosmetikos priemonių parinkimą.

WEB 
FB
Instagram
Youtube

S Roll SPA – mūsų inovatyvi ir moderni franšizė, kurioje naudojama kūną liekninanti sistema, atnešė sėkmę ir pasitenkinimą mūsų partneriams. Mes esame čia, kad pasidalintume šia sėkme su jumis.

WEB klientams
WEB partneriams 

FB
S Genomas – medicinos įrangos, laboratorinių reagentų bei kosmetikos priemonių importas, eksportas ir pardavimas. Mūsų patirtis ir žinios yra jūsų paslaugoms.

WEB grupė 

WEB medicina

S Skin Stars – mūsų įsipareigojimas patikimumui yra absoliutus. Esame aukštos kvalifikacijos profesionalai, kurie ne tik siūlo produktus, bet ir suteikia vertingus patarimus. Mūsų produktai yra atrinkti per ilgą ir atsakingą darbą, o Jūsų įvertinimas yra mūsų prioritetas.
Įsigyjant įvairias prekes ar paslaugas mūsų internetinėje parduotuvėje, galite būti tikri dėl dviejų dalykų: nepriekaištingos kokybės ir išskirtinio dėmesio. Kiekviena įmonė mūsų grupėje atspindi šiuos principus, o Jūsų pasitikėjimas mums yra brangiausias įvertinimas. Įsipareigojame saugoti jūsų apsipirkimo saugumą ir privatumą, kad kiekviena Jūsų patirtis būtų ne tik maloni, bet ir nesudarytų jokių rūpesčių.

Skinstars.lt vizija- sveikas, gražus ir patogiai gyvenantis žmogus. Įgyvendinant šį holistinį požiūrį į grožį, sveikatą, laisvalaikį ir buitį, internetinė parduotuvė organizuota taip:

  1. Įvairiapusiškas produktų asortimentas: grožiui, sveikatai, laisvalaikiui, namams ir dovanų idėjos
  2. Paslaugos: skinstars.lt ne tik parduoda produktus, bet taip pat siūlo įvairius mokymus grožio srityje.
  3. Patogumas ir prieinamumas: internetinėje parduotuvėje produktai yra efektyviai kategorizuoti, leidžiant klientams lengvai rasti tai, ko jiems reikia.

Pirkite pasitikėdami – mes čia, kad palaikytume ir patartume, kada tik Jums reikia.

WEB
FB
Instagram
Youtube
TikTok
Pinterest 

Daugiau informacijos rasite paspaudę ikonas, ieškodami verslo profilyje ar naršydami internete.