Sold out

Montuojamas kirpyklos infrazonas Gabbiano 628A, baltas

493.99

Montuojamas kirpyklos infrazonas Gabbiano 628A, baltas.

Infrazonas „Gabbiano 628A“ yra būtinas įrankis bet kuriame grožio salone, siekiančiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Montuojamas kirpyklos infrazonas Gabbiano 628A, baltas.

Montuojamas kirpyklos infrazonas „Gabbiano 628A“, esantis baltos spalvos, yra aukštos kokybės prietaisas, skirtas efektyvinti įvairias plaukų priežiūros procedūras. Šis infrazonas yra neįkainojama įranga bet kurioje kirpykloje, leidžianti greitinti ir gerinti plaukų priežiūros procedūrų rezultatus.

Infrazonas yra puikiai pritaikytas skirtingoms procedūroms, įskaitant plaukų dažymą, šviesinimą, chemines procedūras, taip pat kaukių ir kitų kosmetologinių priemonių įvedimą. Jo pagalba, medžiagos efektyviau ir greičiau įsiskverbia į plaukų mikro ląsteles, užtikrinant geresnius ir ilgalaikesnius rezultatus.

Infrazono savybės yra labai patogios kirpėjams ir grožio specialistams. Jo skaitmeninis valdymas žymiai palengvina darbą, leidžiant lengvai reguliuoti reikiamas nustatymas. Tai suteikia meistrams didesnę kontrolę ir lankstumą atliekant procedūras.

Techninės specifikacijos yra įspūdingos. Infrazonas turi 1600 W galios, temperatūros valdymą nuo 70 iki 90 C, 5 šildymo galvutes bei 4 ventiliatorius, užtikrinančius tolygų ir efektyvų šildymą.

Infrazonas „Gabbiano 628A“ yra būtinas įrankis bet kuriame grožio salone, siekiančiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Jo efektyvumas, patogus naudojimas ir technologinės savybės padeda salonams išlaikyti aukštą klientų pasitenkinimo lygį ir pagerinti bendrą darbo efektyvumą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris19.0000 kg