Infrazonas Gabbiano Y-707 juodas

421.45

Infrazonas „Gabbiano Y-707” juodas yra aukštos kokybės prietaisas, skirtas efektyviai ir greitai atlikti įvairias plaukų priežiūros procedūras.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Infrazonas Gabbiano Y-707 juodas

Infrazonas „Gabbiano Y-707” juodas yra aukštos kokybės prietaisas, skirtas efektyviai ir greitai atlikti įvairias plaukų priežiūros procedūras. Šis modernus įrenginys padeda optimizuoti plaukų dažymo, šviesinimo, garbanojimo, taip pat kaukių ir kitų kosmetinių priemonių įvedimo procesus.

Infrazonas yra įrengtas su penkiomis šildymo galvutėmis, kurios užtikrina tolygų ir efektyvų šilumos paskirstymą. Tai leidžia procedūrų metu medžiagoms geriau ir greičiau įsiskverbti į plaukų struktūrą, suteikiant geresnius rezultatus mažesniu laiku. Prietaiso galia siekia 1500 vatų, o temperatūros valdymas leidžia reguliuoti šilumą nuo 50 iki 80 °C, suteikiant galimybę pritaikyti optimalią temperatūrą pagal atliekamą procedūrą.

Infrazonas „Gabbiano Y-707” taip pat pasižymi patogiu ir lengvai valdomu HD LCD ekranu, kuriame yra penki iš anksto nustatyti režimai. Tai leidžia grožio specialistams lengvai pasirinkti reikiamą programą ir taip padidinti darbo efektyvumą. Įrenginys turi reguliuojamą oro srautą ir laikmatį iki 60 minučių, leidžiantį nustatyti tikslią procedūros trukmę.

Be to, „Gabbiano Y-707” yra skirtas naudojimui profesionaliose grožio salonų aplinkose, kur aukštos kokybės įranga ir efektyvumas yra būtinas. Su šiuo prietaisu specialistai galės suteikti savo klientams greitesnes ir kokybiškesnes paslaugas, užtikrinant puikius plaukų priežiūros rezultatus.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 16.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Infrazonas Gabbiano Y-707 juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *