INIKA Dvipusis antakių šepetėlis

21.00

INIKA Organic Brow Brush- Dvipusis antakių šepetėlis

INIKA Organic Brow Brush- Dvipusis antakių šepetėlis

Su šiuo dvipusiu įrankiu pasieksite tobulai užpildytų, apibrėžtų ir prižiūrėtų antakių efektą.

Produkto kodas: 9553527050511 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

INIKA Organic Brow Brush Dvipusis antakių šepetėlis

Su šiuo dvipusiu įrankiu pasieksite tobulai užpildytų, apibrėžtų ir prižiūrėtų antakių efektą. INIKA Organic Brow Brush turi kirstą šepetėlį tiksliam makiažui atlikti ir paryškinti, o kitame gale- šepetėlis, kuriuo užbaigsite tvarkyti, sušukuoti antakių formą. Antakių šepetėlis leidžia detaliai formuoti ir šešėliuoti antakius, todėl padės jums sukurti profesionaliai atrodančius antakius. Šis du viename įrankis yra būtinas jūsų makiažo rinkinio priedas.

Šis sertifikuotas veganiškas šepetėlis turi perdirbtus šerelius, pagamintus iš aukštos kokybės pluošto, o jo rankena pagaminta iš biologiškai skaidaus ir tvaraus PLA, gaunamo iš kukurūzų ir manijokų.

Prekę turim sandėlyje.

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.