Vienkartinės šlepetės 10 vnt.

3.11

Vienkartinės šlepetės 10 vnt.

Vienkartinės šlepetės 10 vnt.

Vienkartinės higieninės šlepetės pagamintos iš minkšto, lankstaus ir odai nekenksmingo putplasčio.

 

Turime

Produkto kodas: 144336 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Vienkartinės šlepetės 10 vnt.

Vienkartinės higieninės šlepetės pagamintos iš minkšto, lankstaus ir odai nekenksmingo putplasčio. Jos ypač tinkamos naudoti grožio salonuose, SPA centruose, grožio salonuose ar masažo kabinetuose, tačiau taip pat labai praverčia keliaujant. Jos gali būti naudingos viešbučių vonios kambariuose ir kitose patalpose. Praktiškas grožio salono aksesuaras

Vienkartinės šlepetės yra praktiškas ir nebrangus būdas palaikyti aukštus higienos standartus. Jos suteikia klientams komforto jausmą ir yra sveikatos saugumo garantija. Lengvos ir lengvai laikomos šlepetės yra universalaus dydžio, todėl patogiai tiks bet kuriam klientui, kurio batų dydis yra iki 43.

Pakuotėje yra 20 vienetų.

Prekę turim sandėlyje.

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.1000 kg