Juostelė – vielutė su lemputėmis 10m 100LED, šiltos spalvos

2.39

Juostelė – vielutė su lemputėmis 10m 100LED, šiltos spalvos.

Įneškite šventinio blizgesio į savo erdvę su šia fantastiška šviesų juostele, kuri puikiai papuoš Jūsų namus ar butą prieš Kalėdas.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

 

Juostelė – vielutė su lemputėmis 10m 100LED, šiltos spalvos.

Įneškite šventinio blizgesio į savo erdvę su šia fantastiška šviesų juostele, kuri puikiai papuoš Jūsų namus ar butą prieš Kalėdas.

Šiltos spalvos šviesos suteiks Jūsų namams tikrą šventinę atmosferą, o 100 LED lemputės išdėstytos ant 10 metrų ilgio vielutės papuoš bet kurį kambarį ir paryškins Jūsų Kalėdų dekoracijas. Dėl plonos vielutės, šviesų juostelę lengva paslėpti tarp eglės šakų, suteikiant jai stebuklingą išvaizdą.

Šios šviesos puikiai tinka kaip dalis Kalėdų dekoracijų, bet gali būti naudojamos ir kitu metu, kaip švelnus, romantiškas kambario apšvietimas. Šviesų juostelė yra ideali norint sukurti savo unikalią lempą iš senos stiklinės butelio ar indelio – tiesiog įdėkite šviesas į stiklinį indą ir turėsite ne tik įdomiai atrodančią, bet ir atmosferą kuriančią dekoraciją.

Ilgos šviesų grandinės suteikia galimybę kurti unikalias Kalėdų puošmenas ir dekoracijas – Jūsų vaizduotė yra vienintelė riba. Lanksti vielutė su LED šviesomis yra puikus pagrindas visokiems „Pasidaryk pats” projektams. Internete galite rasti daugybę idėjų, kaip jas panaudoti Kalėdų dekoracijose.

Nesvarbu proga, šios šviesos puikiai tinka kaip fonas nuotraukoms, suteikdamos magišką atmosferą ir papildomą šviesą bet kuriai fotografijai.

Šviesų juostelė yra baterijomis maitinama, todėl ją galima lengvai įjungti bet kurioje vietoje. Jūs nesate ribojami jokių laidų ar kištukinių lizdų!

Šviesų rinkinys skirtas naudojimui patalpose.

Maitinimas: 3 x AA baterijos (nepridedamos)

Medžiaga: vielutė + LED

Šviesų skaičius ant vielutės: 100

Šviesų spalva: šiltai balta

Matmenys:

  • Vielutės ilgis su šviesomis: 10 m
  • Maitinimo laido ilgis: 23 cm
  • Baterijų dėžutė: 7,5 cm x 5 cm x 2,5 cm
  • Pakuotė: 9 cm x 6 cm x 4 cm

Pakuotės yra plastikinėje dėžutėje, todėl tai puiki dovanų idėja!

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.06 kg
Išmatavimai 0.27 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Juostelė – vielutė su lemputėmis 10m 100LED, šiltos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *