Karoliukų dėlionė Montessori

11.96

Karoliukų dėlionė Montessori – tai 77 dalių rinkinys, kuris yra puikus pasirinkimas vaikams, norintiems lavinti savo motoriką, kūrybiškumą ir loginį mąstymą.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Karoliukų dėlionė Montessori 77vnt.

Karoliukų dėlionė Montessori – tai 77 dalių rinkinys, kuris yra puikus pasirinkimas vaikams, norintiems lavinti savo motoriką, kūrybiškumą ir loginį mąstymą.

Žaidimo būdai ir naudojimas:

  1. Formų kūrimas: Vaikai gali dėlioti karoliukus savo sugalvotomis formomis arba naudoti rinkinyje esančius šablonus. Tai lavina vaizduotę ir kūrybiškumą.
  2. Dvi- ir trimatės mozaikos: Šis rinkinys suteikia galimybę kurti tiek dvimatę, tiek trimatę mozaiką, skatinant vaikų erdvinį suvokimą.
  3. Motorikos lavinimas: Į rinkinį įeina trys skirtingi įrankiai – du atskiri pagaliukai, sujungti pagaliukai ir šaukštas, kurie padeda lavinti smulkiąją motoriką ir smegenų bei raumenų ryšį.
  4. Rūšiavimo žaidimas: Karoliukai yra įvairių spalvų, kiekvienos spalvos rutuliukams yra atitinkamas spalvotas indelis, taip mokant vaikus spalvų atpažinimo ir rūšiavimo.
  5. Skaičiavimo ir spalvų pažinimas: Dėl daugybės rutuliukų šis rinkinys gali būti naudojamas kaip pagalbinė priemonė mokant vaikus skaičiavimo ir spalvų atpažinimo.

Žaidimo rinkinys yra pagamintas iš aukštos kokybės, saugių ir nudažytų medžiagų, atitinkančių Europos Sąjungos kokybės standartus. Tai užtikrina, kad žaidimas yra saugus ir tinka vaikams nuo 3 metų amžiaus.

Rinkinio specifikacijos:

  • Pagrindo matmenys: 22 x 22 cm
  • Rutuliukų matmenys: 1,8 x 1,8 cm
  • Medžiaga: mediena
  • Amžius: 3+
  • Komplekte yra 77 karoliukai, 7 šablonai, medinis padėkliukas, 7 dubenėliai, 2 atskiri pagaliukai, 2 sujungti pagaliukai ir šaukštas.

Tai yra puikus rinkinys, skatinantis vaikų kūrybiškumą, motoriką ir loginį mąstymą per žaidimą, taip pat padedantis išmokti skaičiavimo bei spalvų atpažinimo.

Mediniai žaislai. Karoliukų dėlionė Montessori.

Karoliukų dėlionė Montessori. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Karoliukų dėlionė Montessori. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.72 kg
Išmatavimai 3.33 × 0.00 cm