Uncategorized @lt

KEMIKUM – Biorevitalizantas- pilingas

KEKIMUM

Pristatome inovatyvų odos pilingo produktą KEMIKUM.

KEMIKUM yra naujas pilingo produktas, kurio formulė yra absoliučiai unikali ir inovatyvi. Jis gali būti laikomas medicinos priemone, kuri atlieka eksfoliaciją ir biorevitalizaciją, tuo pat metu suteikianti odos pakėlimo efektą.

Pagrindinis eksfoliacinis veiksmas yra trichloroacetic acid (TCA), kuris, skirtingai nuo invazinių įprastinių pilingų (kurie reikalauja ilgo reabilitacijos laikotarpio su skausmu, paraudimu, galima hiperpigmentacija), veikia giliau odos sluoksniuose, nesukeldamas paviršutinių dirginimų.

Šį efektą galima priskirti ozonidų buvimui, tai yra ypatingi junginiai, kurie ant odos išskiria deguonį, neutralizuodami rūgšties agresyvumą. Fibroblastų aktyvumas stimuliuojamas dermio papiliniame ir retikuliniame sluoksniuose, skatina kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamybą. Šią funkciją sustiprina migdolų rūgšties buvimas, kuris padeda pagreitinti natūralų ląstelių atsinaujinimą ir kartu su kojine rūgštimi suteikia lengvą, paviršutinišką eksfoliaciją ir šviesinimą.

Šis gydymas atkuria jaunatvišką išvaizdą, suteikia švytinčią ir lygią odą. Dėl saugaus ir paprasto naudojimo, šis produktas tinka ir sustiprinti nusilpusią krūtų odą. Be to, ozonizuoto alyvuogių aliejaus antibakterinis poveikis padaro šį produktą puikiu aktyvaus spuogų gydymo būdu.

SUDĖTIS: Ozonizuotas alyvuogių aliejus: ozonas turi pastebimas terapines savybes. Naudojamas ozono terapijoje:

  • Žaizdų gijimas ir audinių regeneracija, skatinant granuliacinių audinių vystymąsi
  • Antibakterinis ir antivirusinis poveikis
  • Skausmo malšinimas ir priešuždegiminis veikimas

Ozono nestabilumas privertė tyrėjus saugoti dują kaip savotišką “biologinę talpyklą”, kurią galima naudoti, kai tai reikia. Ozonas absorbuojamas ir jungiasi su augaliniu aliejumi (mūsų atveju alyvuogių aliejų, gerai žinomą Italijos prabangą) sudarant sąlygas sukurti vadinamuosius ozonidus, junginius, kurie lengvai perduoda deguonį odai, nesukeliant oksidacijos (kaip tai daro kiti konkuruojantys cheminiai junginiai), bet užtikrinant tikrą ir veiksmingą odos prisotinimą deguonimi.

Trichloroacteic acid (TCA): tai stipri ir netoksiška rūgštis. Ji yra stabilus ingredientas, naudojamas koncentracijomis nuo 10% iki 40% pilingams nuo paviršinio iki papiliarinio ar gilaus retikulinio dermo sluoksnio. Jos prasiskverbimas į odą yra paveiktas daugeliu kintamųjų, priklausomų nuo odos tipo, storio, taikymo metodo, žingsnių skaičiaus ir priešpilinginio paruošimo.

Labai svarbu įvertinti odos būklę ir problemas, kad galėtumėte taikyti tinkamiausią koncentraciją. Tai sukelia aiškų uždegimą su paraudimu, patinimu ir serumo išsiskyrimu, kuris išdžiūsta ir formuoja apnašas. Oda regeneruojasi per 10-15 dienų. Jis naudojamas atkurti odos tonusą, mažinti raukšles, foto senėjimą ir randus, pagerinti odos tonusą ir elastingumą. Tai atkuria jaunatvišką išvaizdą su švytinčia ir lygia oda.

Kojinė rūgštis (KOJIC ACID): ji priklauso hidroksi rūgščių grupei. Dar prieš kelis metus ji buvo išgaunama iš ryžių gemalų, o šiuo metu, dėl biotechnologijos patobulinimų, iš Aspergillus ir Pennicillum genų. Ji turi antioksidacinių, antibakterinių, priešgrybelinių ir balinimųjų savybių. Ji naudojama viršutiniams gydymams ypač pašalinti saulės dėmes arba mažinti kitus odos spalvos pokyčius, tokius kaip melasma, chloasma, senyvo amžiaus dėmės, tamsūs apskritimai.

Ji slopina melanino gamybą ir išbalina ir šviežias dėmes, įskaitant tas, kurios jau susidariusios. Tinka ir senatvės dėmių gydymui, dėl jos eksfoliacijos ir drėkinimo veiksmo. Regeneruoja ląsteles ir skatina jų atsinaujinimą.

Migdolų rūgštis (Mandelic acid): ji gaunama iš karčiųjų migdolų. Ji priklauso alfa-hidroksi rūgščių kategorijai. Laikoma viena iš geriausių odos maistingųjų medžiagų, pagrindinis jos pranašumas yra didelis saugumo laipsnis visų dermio tipų atžvilgiu. Jos molekulinė struktūra, platesnė nei glikolio rūgšties, ir mažas prasiskverbimo gebėjimas padaro ją toleruojamą ir mažiau dirginančią. Prestižinis kosmetinis ingredientas su antibakterinėmis savybėmis veikia palaipsniui šalinant tamsumą ir odos pažeidimus, pagreitinant ląstelių atsinaujinimą ir regeneruojant elastiną bei kolageną dermyje.

Hexapeptide 8 (Argireline): argirelinas yra galingas unikalus heksapeptidas, kuris mažina esamas veido raukšles ir stabdo naujų atsiradimą, veikdamas kaip botulino toksinas. Jis mažina raukšlių gylį, sukeltas veido raumenų susitraukimo, ypač akims esančioje srityje.

KEMIKUM” – tai puikus pasirinkimas tiems, kas siekia veiksmingos ir inovatyvios odos priežiūros. Skirtas rūpintis odos sveikata, grožiu ir efektyvumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *