Kilimėlis – dėlionė 2in1 36vnt

19.15

Ar norite, kad Jūsų vaiko žaidimų kampelis būtų ne tik įdomus, bet ir saugus? Šis 36 dalų kilimėlis-dėlionė yra puikus pasirinkimas, jungiantis smagų žaidimą su naudinga veikla!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kilimėlis – dėlionė 2in1 36vnt

Ar norite, kad Jūsų vaiko žaidimų kampelis būtų ne tik įdomus, bet ir saugus? Šis 36 dalų kilimėlis-dėlionė yra puikus pasirinkimas, jungiantis smagų žaidimą su naudinga veikla! Sukurkite iš jų didžiulę spalvotą žaidimo erdvę, kurioje Jūsų vaikas galės ne tik žaisti, bet ir mokytis!

Vaikų Kambario Žvaigždė – Kilimėlis-Dėlionė:

  • Edukacinis Žaidimas: Šis kilimėlis ne tik padės išmokti atpažinti gyvūnus ir jūros gyventojus, bet ir skatins loginį mąstymą bei vaizduotę.
  • Saugus Žaidimas: Minkštos EVA putų medžiagos kilimėlis yra švelnus mažylių odai, bei apsaugos nuo nukritimų, kai vaikas dar tik mokosi vaikščioti.

Paprastas Valymas ir Priežiūra:

  • Lengva Priežiūra: Nesijaudinkite dėl išsiliejusių gėrimų ar košės – kilimėlis lengvai valomas su drėgna šluoste.
  • Apsaugo Grindis: Be to, šis kilimėlis apsaugos Jūsų grindis ar kilimą nuo įvairių nešvarumų, kurie neišvengiami žaidžiant.

Specifikacijos, Kurios Išskiria Šį Kilimėlį:

  • Universalūs Matmenys: 143 x 143 x 1 cm dydžio kilimėlis užims nemažai vietos vaiko kambaryje, o 30 x 30 x 1 cm dydžio dėlionės dalys yra patogios mažoms rankytėms.
  • Sukurti Daugiau: Kilimėlį galima transformuoti į 3D figūras ar netgi į smagią žaidimų dėžutę.

Šis kilimėlis-dėlionė bus puiki dovana vaikams, ypač kai artėja Kalėdos ir norisi rasti prasmingą bei įdomią kalėdų dovaną vaikams. Tegul šis kilimėlis tampa erdve, kurioje vaikas galės leisti laiką smagiai ir turiningai!

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.58 kg
Išmatavimai 24.33 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kilimėlis – dėlionė 2in1 36vnt”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *