Frotinis kėdės užvalkalas smėlio spalvos

4.55

Švelnus frotinis kėdės užvalkalas – tai nepakeičiamas įrankis jūsų darbo vietoje, kad išlaikytumėte estetinę švarą ir profesionalią išvaizdą.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Frotinis kėdės užvalkalas smėlio spalvos

Šis smėlio spalvos frotinis kėdės užvalkalas yra puikus pasirinkimas norint suteikti darbo vietai švaros, profesionalumo ir estetinio patrauklumo. Jo sudėtis, kurioje 80% medvilnės ir 20% poliesterio, užtikrina, kad užvalkalas yra ne tik malonus liesti, bet ir lengvas bei patvarus.

Kėdės užvalkalas yra itin lengvai prižiūrimas. Jis gerai išlaiko formą ir spalvą net ir dažnai skalbiant, o 40 laipsnių Celsijaus skalbimo temperatūra užtikrina, kad užvalkalas išliks švarus ir higieniškas. Tai ypač svarbu darbo aplinkoje, kur palaikyti aukštą higienos lygį yra būtina.

Užvalkalas pritaikytas kėdutėms, kurių skersmuo yra nuo 30 iki 35 cm. Jo gumos dėka, jis puikiai priglunda prie įvairių kėdžių tipų, taip užtikrindamas, kad užvalkalas neišslystų ir neišsitemptų naudojimo metu. Toks universalumas leidžia lengvai pritaikyti užvalkalą prie įvairių kėdžių, todėl jis tampa puikiu sprendimu įvairiose darbo vietose.

Be to, šis užvalkalas yra lenkiško gamybos, kas yra garantija kokybės ir ilgaamžiškumo.  Smėlio spalva suteikia elegancijos ir švelnumo pojūtį, puikiai derinantį prie įvairių interjero sprendimų. Įsigykite šį frotinį kėdutės užvalkalą ir pamatysite, kaip jis pagerina jūsų darbo vietos išvaizdą ir funkcionalumą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.0350 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Frotinis kėdės užvalkalas smėlio spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *