Sold out

Kirpėjo Barber rinkinys M-10

18.19

Kirpėjo Barber rinkinys M-10.

„Barber M-10“ rinkinys yra idealus pasirinkimas vyrams, norintiems turėti profesionalios kokybės įrankius barzdos ir ūsų priežiūrai.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo Barber rinkinys M-10.

Kirpėjo Barber rinkinys M-10 yra puikiai subalansuotas ir stilingas barzdos bei ūsų priežiūros rinkinys. Šis rinkinys yra sukurtas vyrams, kurie rūpinasi savo išvaizda ir nori turėti aukštos kokybės priemones savo barzdos bei ūsų priežiūrai.

Rinkinį sudaro:

  • Medinis šepetys su šerno šeriais. Šepetys yra kompaktiškas ir patogus naudoti, šerno šereliai yra švelnūs, bet pakankamai tvirti, kad puikiai iššukuoja barzdą ir ūsus. Šepetį sudaro matmenys 9,5 x 5,5 cm, o šerių ilgis – 1,6 cm.
  • Dvipusės medinės šukos, su skirtingu dantukų tankiu, leidžia lengvai iššukuoti ir suformuoti barzdą ar ūsus. Šukų matmenys yra 11,8 x 6,3 cm.
  • Nerūdijančio plieno žirklės barzdoms ir ūsams kirpti. Žirklės yra aukštos kokybės, tikslios ir patogios naudoti. Žirklių ilgis yra 9,4 cm, o ašmenų ilgis – 3 cm.
  • Nerūdijančio plieno šukos „The Men Times“, skirtos profesionaliai barzdos ir ūsų formavimui. Šukų matmenys yra 14,9 x 3 cm.
  • Pilkas veliūrinis krepšys, kuriame patogu laikyti ir nešiotis visus rinkinio įrankius.

„Barber M-10“ rinkinys yra idealus pasirinkimas vyrams, norintiems turėti profesionalios kokybės įrankius barzdos ir ūsų priežiūrai. Kiekvienas rinkinio elementas yra atidžiai parinktas ir suderintas, užtikrinant ne tik patogumą, bet ir puikų rezultatą. Rinkinys yra puikus dovanos pasirinkimas ar naudingas įrankis asmeniniam naudojimui.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.3500 kg