Kirpėjo kėdė Gabbiano, Modena

384.80

Kirpėjo kėdė Gabbiano, Modena.

Gabbiano yra prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika, taip pat aukštu naudojimosi komfortu.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo kėdė Gabbiano, Modena.

Gabbiano yra prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika, taip pat aukštu naudojimosi komfortu. Jų asortimente rasite didelį pasirinkimą funkcinių grožio salono įrangos elementų, tokios kaip kėdės, automobilių plovimo įrenginiai ir infraraudonieji šildytuvai.

Stilinga Kirpėjo Kėdė

Šiuolaikinė Gabbiano Modena kirpėjo kėdė yra aprūpinta patvariu hidrauliniu kėdės kėlimo mechanizmu, užtikrinančiu aukštą funkcionalumą. Tai garantuoja komfortą tiek kirpėjui, tiek klientams, kas daro įtaką didesniam darbo efektyvumui. Estetiškai sukurta kėdė taps bet kurios kirpyklos puošmena.

Aukštas Naudojimo Komfortas

Aukščio reguliavimas yra įmanomas dėka patvaraus hidraulinio kėdės kėlimo mechanizmo, kuris leidžia reguliuoti sėdynės aukštį nuo 50 iki 64 cm diapazone – net tada, kai klientas jau sėdi kėdėje. Tai užtikrina ergonomiškesnį darbą, leidžiant reguliuoti kėdės aukštį atsižvelgiant į kliento ir kirpėjo ūgį. Atlošas yra aptrauktas sintetine oda ir leidžia įsidėti patogią poziciją, suteikiant puikų nugaros palaikymą, kas ypač svarbu ilgai trunkančioms procedūroms. Didelė privalumas – skylė tarp atlošo ir sėdynės, kuri palengvina švaros palaikymą salone, leidžiant lengvai išvalyti plaukus iš kiekvieno kėdės kampo. Taip pat tai pagerina darbo vietos tvarkymą tarp klientų aptarnavimo.

Kėdė su pilnu sukimosi mechanizmu padeda kirpėjui dirbti efektyviau ir patogiau. Stiprus, plokščias, kvadratinio pagrindo dizainas užtikrina stabilumą naudojimo metu. Matinio apdailos sluoksnio dengtas lygus paviršius suteikia elementui elegantišką išvaizdą ir palengvina priežiūrą. Patogioji sėdynė, užpildyta atspariu deformacijai putplasčiu, užtikrina aukštą naudojimo komfortą, net ilgoms procedūroms. Geometriniai, dalinai užpilti porankiai leidžia teisingai pozicionuoti kliento pečius – tai reiškia, kad klientas neprisilenkia arba neprisilenkia prie peties – tai aiškiai palengvina preciziškų procedūrų, įskaitant kirpimą, atlikimą.

Funkcinis Baldai Lofto Stiliuje

Užpildymas patvariu, deformacijai atspariu putplasčiu ir apmušalai, pagaminti iš malonios liesti sintetinės odos su specifine struktūra, užtikrina baldų ilgaamžiškumą ir patogumą ilgą laiką. Taip pat šių medžiagų dėka įranga tampa atspari drėgmei, tvirta ir lengvai valoma. Dangos spalvos yra ruda atspalvių su įdomiais juodaisiais elementais, suteikiančiais jai unikalų charakterį. Įranga išsiskiria modernistiniu dizainu, todėl kėdė puikiai atrodo daugelyje salonių, įrengtų moderniu stiliumi.

Išsamūs matmenys pateikti nuotraukoje. Rinkinyje yra: sėdynė, veikiklis su pagrindu, kojų atrama.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 33.0000 kg