Kirpėjo prijuostė BB-77, juodos spalvos

6.24

Kirpėjo prijuostė BB-77, juodos spalvos.

Kiekvienam kirpėjui žinoma, kad kirpimo darbai gali būti sudėtingi, bet su tinkama apranga darbas tampa daug malonesnis ir saugesnis.

Turime

Produkto kodas: 146835 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo prijuostė BB-77, juodos spalvos.

Kirpėjo Prijuostė BB-77: Saugumas ir Komfortas Darbo Metu

Kiekvienam kirpėjui žinoma, kad kirpimo darbai gali būti sudėtingi, bet su tinkama apranga darbas tampa daug malonesnis ir saugesnis. Neatsiejama kirpėjo aprangos dalis, kuri užtikrina drabužių išlikimą švarių ir nepažeistų, yra kirpėjo prijuostė. Šiuo atveju, mes norime jums pristatyti BB-77 modelį, kuris yra puikus pasirinkimas jūsų profesiniam darbui.

BB-77 prijuostė pagaminta iš slidžios medžiagos, kuri užtikrina, kad jai neprilips nešvarumai. Tai svarbu, atliekant įvairias procedūras, kad kirpėjo drabužiai išliktų švarūs ir tvarkingi. Be to, šios prijuostės paviršius lengvai valomas, todėl palaikyti ją švarią yra paprasta.

Patogumas darbo metu yra esminis dalykas, ir BB-77 prijuostė tai užtikrina. Ji yra universalio dydžio, o viršutinis diržas turi sagtį, leidžiančią ją reguliuoti pagal skirtingo silueto ar ūgio žmones. Minkšta ir elastinga dirželių medžiaga užtikrina, kad kirpėjui būtų patogu ir laisva judėti. Be to, prijuostės viršuje yra praktiška kišenė, pagaminta iš sustiprintos medžiagos, kurioje galima saugiai laikyti įrankius ir kitus darbui būtinus reikmenis.

Originalus raštas prijuostės apačioje suteikia jai ne tik funkcionalumą, bet ir išskirtiną išvaizdą. Tai padeda kirpėjui išreikšti savo individualumą ir stilių. Be to, ši prijuostė yra patvari ir atspari kasdieniam dėvėjimui, pagaminta iš kruopščiai atrinktų medžiagų, kad užtikrintų ne tik profesionalų įvaizdį, bet ir komfortą dirbant.

BB-77 kirpėjo prijuostė – tai rinkos lyderis, kuriame derinasi saugumas, komfortas ir išskirtinis dizainas. Tai puikus pasirinkimas kiekvienam kirpėjui, norinčiam turėti patikimą ir patogią prijuostę savo darbui.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.2000 kg