Kirpėjo vežimėlis Gabbiano 68B

97.75

Gabbiano 68B yra profesionalus kirpėjo vežimėlis, kuris atneš tvarką ir efektyvumą į tavo darbą. Šis vežimėlis yra puikus įrankis norint tvarkingai išdėstyti visus darbui reikalingus įrankius.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano 68B.

Gabbiano 68B yra profesionalus kirpėjo vežimėlis, kuris atneš tvarką ir efektyvumą į tavo darbą. Šis vežimėlis yra puikus įrankis norint tvarkingai išdėstyti visus darbui reikalingus įrankius.

Viskas Po Ranka

Vežimėlyje yra kiuvetės komplektas, kuris padeda išlaikyti tvarką darbo vietoje ir patogiai pasiekti reikalingus kirpėjo įrankius. Šis rinkinys apima šešis konteinerius, tarp jų yra du be skyrių, du su skyreliais ir du siaurūs bei gilūs. Jų išdėstymą gali lengvai keisti, pritaikydami juos pagal savo poreikius. Be to, dvi giliausios kiuvetės gali būti išdėstytos skirtinguose aukščiuose, kad indai visada būtų pasiekiami.

Komfortiškas Naudojimas

Vežimėlyje yra metalinis džiovyklos laikiklis, kuris tinka daugeliui įrankių modelių, taip užtikrindamas tvarką darbo metu. Ant vežimėlio yra dvi vietos, kur galite pasidėti įrankus, tai leidžia jums pritaikyti vežimėlį pagal savo poreikius ir netrukdo dirbti.

Smulkmenų Detales

Viršuje yra nedidelė įduba, kurioje galite laikyti įrankius darbo metu. Tai puiki vieta būtiniausiems priedams, kaip dažams ar teptukams. Įdubos paviršius padengtas šiurkščiu sluoksniu, kuris užtikrina, kad įrankiai nepaslystų.

Elegantiškas ir Funkcionalus Dizainas

Vežimėlis turi paprastą ir elegantišką dizainą, kuris tinka bet kuriam grožio salono interjerui. Jis pagamintas iš lengvai valomos ir patvarios medžiagos, o juodos spalvos akcentai suteikia jam elegancijos. Vežimėlio gumuoti ratukai užtikrina mobilumą, leidžiant jį lengvai perkelti pagal poreikius.

Vežimėlio Specifikacijos

  • Į komplektaciją įeina: vežimėlio rėmas, dvi kraiko dėžės be skyrių, dvi kraiko dėžės su skyreliais, dvi siauros ir gilios kraiko dėžės, džiovintuvo laikiklis, ratukų komplektas.

Gabbiano 68B vežimėlis yra puikus pasirinkimas norint tvarką ir efektyvumą pridėti prie savo darbo vietos. Tai patogus ir funkcionalus pagalbininkas kiekvienam kirpėjui.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 8.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kirpėjo vežimėlis Gabbiano 68B”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *