Kirpėjo vežimėlis Gabbiano 68C Juodas

112.83

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano 68C, Juodas.

Gabbiano 68C juodo kirpėjo vežimėlis yra nepakeičiamas įrankis bet kuriam grožio salonui.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano 68C, Juodas.

Gabbiano 68C juodo kirpėjo vežimėlis yra nepakeičiamas įrankis bet kuriam grožio salonui. Šis profesionalus kirpėjos pagalbininkas padės pagerinti darbo efektyvumą ir išlaikyti tvarką bei organizaciją. Jo praktiškas dizainas užtikrina, kad viskas, ko jums reikia, būtų lengvai pasiekiamoje vietoje.

Visi Reikalingi Įrankiai Jums po Ranka

Šiame vežimėlyje įrengtas kiuvečių komplektas, kuris padeda išlaikyti tvarką darbo vietoje ir padalinti reikalingus kirpėjos įrankius. Rinkinį sudaro šeši konteineriai, įskaitant dvi be skyrių, dvi su skyreliais ir dvi siaurus bei gilias dėžes. Jų išdėstymą galite keisti pagal savo poreikius, o daugybė stalčių tipų leidžia jums organizuoti įrankius pagal savo nuožiūrą. Be to, dvi giliausios dėžės gali būti išdėstytos skirtingais aukščiais, todėl visi įrankiai visada bus pasiekiami.

Mobilių Paslaugų Saugumas

Galite būti tikri dėl jūsų įrankių saugumo dėl vežimėlio galimybės uždaryti dureles raktu. Tai ypač svarbu, kai dirbate mobilias paslaugas ir privalote transportuoti savo įrangą. Šis vežimėlio sprendimas apsaugo jūsų įrankius nuo pažeidimų ir sugadinimo per pervežimą.

Patogumo Sprendimai

Vežimėlyje yra metalinis džiovyklos laikiklis, kuris tinka daugumai įvairių kirpimo įrangos modelių. Tai leidžia jums patogiai pakabinti įrangą, kai jos reikia. Be to, ant vežimėlio yra dvi vietos, kur galite pasidėti pakabas, ir tai leidžia pritaikyti vežimėlį pagal savo poreikius, užtikrinant jums patogumą dirbti.

Detalesnės Detales

Vežimėlio viršuje yra negili įduba, kurioje galite laikyti įrankius darbo metu. Taip pat tai puiki vieta būtiniausiems priedams, tokiems kaip dažai, šampūnai ar teptukai, visą darbo dieną. Įdubos paviršius padengtas matiniu, šiurkščiu sluoksniu, kuris užtikrina, kad įrankiai nejudės ir liks vietoje.

Minimalistinis Dizainas ir Funkcionalumas

Vežimėlio paprastas dizainas tinka bet kuriam interjerui. Jis pagamintas iš lengvai valomos ir patvarios medžiagos. Juodi spalvos akcentai ženkliai pagerina bet kurio grožio salono išvaizdą. Gumuoti ratukai užtikrina vežimėlio mobilumą, leidžiantį lengvai jį perkelti pagal jūsų poreikius. Prireikus juos taip pat galima nesunkiai išardyti. Šis vežimėlis yra ideali priemonė tiems, kurie vertina funkcionalumą.

Tikslūs matmenys pateikti nuotraukoje. Komplekte rasite pagalbininko rėmą, dvi kraiko dėžės be skyrių, dvi kraiko dėžės su skyreliais, dvi siauros ir gilios kraiko dėžės, džiovintuvo laikiklį ir ratukų komplektą. Su Gabbiano 68C juodu kirpėjo vežimėliu jūsų darbo erdvė bus gerai organizuota ir tvarkinga, o jūsų darbas taps dar patogesnis.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 8.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kirpėjo vežimėlis Gabbiano 68C Juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *