Kirpėjo vežimėlis Gabbiano Deluxe 401

189.79

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano Deluxe 401.

Gabbiano Deluxe 401 kirpėjo vežimėlis yra aukštos kokybės profesionalus įrankis, kuris suteiks komfortą ir efektyvumą kirpyklos darbui.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano Deluxe 401.

Gabbiano Deluxe 401 kirpėjo vežimėlis yra aukštos kokybės profesionalus įrankis, kuris suteiks komfortą ir efektyvumą kirpyklos darbui. Šis vežimėlis yra pagamintas iš itin tvirto plieno, kuris yra 100% atsparus karščiui, todėl jis puikiai tiks intensyviam naudojimui.

Vežimėlio paviršius yra padengtas aukštos kokybės milteline danga, kuri yra atspari įbrėžimams ir vandens dėmėms. Tai užtikrina ne tik jo ilgaamžiškumą, bet ir švarumą. Šoninis dėklas yra sulankstomas ir turi metalinius priedų laikiklius, leidžiančius tvarkingai organizuoti darbo erdvę.

Viršutinėje vežimėlio dalyje yra silikoninis kilimėlis, kuris suteikia patogumą ir saugumą darbo metu. Vežimėlis yra aprūpintas tvirtais ratukais, taip pat turi rakinamas duris, kurios užtikrina saugumą ir klientų privatumą. Be to, abiejose vežimėlio pusėse yra chromuotos lentynos, skirtos daiktams laikyti ir lengvai pasiekti.

Gabbiano Deluxe 401 kirpėjo vežimėlio išmatavimai yra šie:

  • Dydis: 90x50x40 cm.

Tai yra profesionalus ir funkcionalus kirpėjo vežimėlis, kuris pravers bet kuriam kirpyklų specialistui. Jis yra ne tik praktiškas, bet ir stilingas, pridedantis elegancijos kirpyklos interjerui.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris19.0000 kg