Kirpyklos atrama Gabbiano AL404 chrom

33.79

Įsigydami kirpyklos atrama Gabbiano AL404 chrom ne tik investuojate į savo klientų patogumą, bet ir į savo kirpyklos estetiką bei profesionalumą.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpyklos atrama Gabbiano AL404 chrom

„Gabbiano AL404 Chrom” kojų atrama yra neatsiejama ir praktiška kirpyklos įrangos dalis, kurios tikslas – suteikti klientams maksimalų komfortą procedūrų metu. Ši ant grindų pastatoma kojų atrama ne tik padeda išvengti klientų kojų tirpimo ilgesnių procedūrų metu, bet ir prideda prabangos pojūtį kirpyklos interjerui.

Aukštos kokybės medžiagos ir stabilumas

Kirpyklos atrama Gabbiano AL404 chrom pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių produkto stabilumą ir ilgaamžiškumą. Specialus neslystantis pagrindas garantuoja, kad atrama liks nepajudinama net ir intensyvaus naudojimo metu, suteikdama saugumą ir patikimumą tiek klientui, tiek plaukų stilistui.

Minimalistinis dizainas – Universalumas bet kokiam interjerui

Dėl savo minimalistinės išvaizdos, kirpyklos atrama Gabbiano AL404 chrom puikiai tinka įvairių stilių kirpyklų interjerams. Jos šiuolaikiškas dizainas ir chromuotas paviršius suteikia elegancijos bet kuriai erdvei, o tai reiškia, kad ši kojų atrama taps ne tik funkcionalia, bet ir stilinga kirpyklos detalė.

Praktiškumas ir ergonomika

Suteikdama klientams galimybę patogiai laikyti kojas aukščiau, „Gabbiano AL404 Chrom” kojų atrama užtikrina, kad ilgesnės procedūros nebūtų varginančios. Tai ne tik pagerina klientų patirtį kirpykloje, bet ir suteikia plaukų stilistams ergonomiškesnę darbo aplinką, leidžiančią išvengti nugaros skausmų ir kitų profesinių sužeidimų.

Tikslūs matmenys – Idealiai tinka jūsų erdvei

Dėmesys detalėms yra itin svarbus, todėl kirpyklos atrama Gabbiano AL404 chrom matmenys yra pritaikyti optimaliam naudojimui ir komfortui. Tikslūs matmenys yra pateikti prekės nuotraukose, leidžiantys lengvai įsivaizduoti, kaip ši atrama įsilieja į jūsų kirpyklos erdvę.

Įsigydami Kirpyklos atrama Gabbiano AL404 chrom ne tik investuojate į savo klientų patogumą, bet ir į savo kirpyklos estetiką bei profesionalumą.

Baldai grozio salonui

Profesionalūs baldai grozio salonui: ergonomija ir stilius. Kirpyklos kede turi būti ypač patogi. Dažniausiai vyrai kirpykloje lankosi kas dvi tris savaites, moterys šiek tiek rečiau. Štai todėl kirpyklos grožio salonas neišsiverčia be be profesionalių baldų. Patogios kirpejos kede ir kirpyklos kede yra būtini. Tinkamai parinkti baldai grozio salonui ne tik prisideda prie bendro įvaizdžio ir komforto, bet ir užtikrina efektyvesnį darbą. Todėl verta investuoti į kokybiškas kirpyklos kėdes ir kitus baldus, kurie atitinka aukščiausius standartus.

Grožio salonas: stilius ir funkcionalumas

Kiekvienas grožio salonas siekia sukurti ne tik malonią, bet ir funkcionalią aplinką. Todėl baldai grozio salonui renkami atsižvelgiant į ergonomiką, patvarumą ir estetinę išvaizdą.

Baldų pasirinkimas: grozio salono baldai

Grozio salono baldai yra rinkoje siūlomų įvairių modelių ir dizainų, todėl kiekvienas salonas gali rasti sprendimus, atitinkančius jų specifiką ir klientų lūkesčius. Kirpyklu kedes rinkoje pasižymi įvairia konstrukcija – nuo klasikinių iki modernių su papildomomis funkcijomis, tokios kaip reguliuojamas aukštis ar atlošas, kuris padidina kliento patogumą.

Kirpyklos kėdės yra esminis grožio salono elementas, nulemiantis tiek kliento, tiek specialisto patogumą. Kruopščiai parinktos kirpyklos kėdės užtikrina, kad ilgesnės procedūros būtų atliekamos be diskomforto.

Specialisto darbo vieta: kirpejos kede

Kirpejos kede yra darbo vietos širdis, kurioje specialistas praleidžia didžiąją dalį darbo laiko. Todėl svarbu, kad ši kėdė būtų ne tik patogi, bet ir funkcionali, leidžianti lengvai pasiekti visus reikiamus įrankius.

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kirpyklos atrama Gabbiano AL404 chrom”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *