Kirpyklos kėdė Gabbiano Malaga auksinė pilka

440.96

Kirpyklos kėdė Gabbiano Malaga auksinė pilka su hidrauliniu keltuvu yra praktiškas baldas, kuris taps kirpyklos puošmena . Klasikinės spalvos ir dekoratyviniai aukso atspalvių elementai suteikia elegantišką išvaizdą.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpyklos kėdė Gabbiano Malaga auksinė pilka

Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimo patogumu. Pasiūlyme yra didelis pasirinkimas funkcinių salono įrangos elementų, tokių kaip foteliai, plovyklos ir infrazonos.

Stilingas kirpyklos elementas

Kirpyklos kėdė Gabbiano Malaga auksinė pilka su hidrauliniu keltuvu yra praktiškas baldas, kuris taps kirpyklos puošmena . Klasikinės spalvos ir dekoratyviniai aukso atspalvių elementai suteikia elegantišką išvaizdą. Aukštas funkcionalumas užtikrins komfortą tiek kirpėjams, tiek jo naudotojams.

Funkcionalumas, patogumas ir patikimumas

Patvarus hidraulinis keltuvas leidžia reguliuoti sėdynės lygį 52-68 cm ribose, net kai klientas sėdi ant kėdės. Tai garantuoja ergonomiškesnį darbą dėl galimybės efektyviai reguliuoti aukštį tiek kliento, tiek kirpėjo ūgiui. Patogus atlošas leidžia užimti tinkamą padėtį ir palaiko nugarą , o tai ypač svarbu daug valandų trunkančių procedūrų atveju.

Apgalvoti sprendimai

Tvirtas, kvadratinis pagrindas užtikrina stabilumą naudojimo metu. Dėl lygaus paviršiaus šį elementą lengva išlaikyti švarų . Plati sėdynė, užpildyta atitinkamai kietomis putomis, užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir patogumą net ilgų procedūrų metu. Porankiai yra tinkamame aukštyje, todėl leidžia teisingai išsidėstyti kliento pečius – tai reiškia, kad jis neslepia galvos rankose ir neslepia – aiškiai patobulinamos procedūros, įskaitant kirpimą. Tai palengvina tikslų paslaugų teikimą .

Elegancija ir didelis naudojimo komfortas

Fotelis užpildytas putplasčiu, kuris yra patvarus ir nesideformuoja , užtikrina patogų naudojimą ilgą laiką. Apmušalai pagaminti iš malonios liesti specifinės struktūros dirbtinės odos. Dėl tokios medžiagos naudojimo įranga yra atspari drėgmei, patvari ir lengvai valoma . Pilkų atspalvių danga ir aukso spalvomis lakuoti dekoratyviniai metaliniai paviršiai suteikia nesenstančios elegancijos išraišką . Dėl išskirtinės klasikinės apdailos jis puikiai atrodo beveik bet kurioje erdvėje.

Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.

Kirpyklos kėdė Gabbiano Malaga auksinė pilka. Į komplektaciją įeina:

sėdynė, pavara su pagrindu.

Kirpyklos kėdė Gabbiano Malaga auksinė pilka. Duomenys:

Liftas: hidraulinis
Pagrindas: kvadratinis
Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
Spalvos: pilki atspalviai, aukso atspalviai.

Baldai grozio salonui

Profesionalūs baldai grozio salonui: ergonomija ir stilius. Kirpyklos kede turi būti ypač patogi. Dažniausiai vyrai kirpykloje lankosi kas dvi tris savaites, moterys šiek tiek rečiau. Štai todėl kirpyklos grožio salonas neišsiverčia be be profesionalių baldų. Patogios kirpejos kede ir kirpyklos kede yra būtini. Tinkamai parinkti baldai grozio salonui ne tik prisideda prie bendro įvaizdžio ir komforto, bet ir užtikrina efektyvesnį darbą. Todėl verta investuoti į kokybiškas kirpyklos kėdes ir kitus baldus, kurie atitinka aukščiausius standartus.

Grožio salonas: stilius ir funkcionalumas

Kiekvienas grožio salonas siekia sukurti ne tik malonią, bet ir funkcionalią aplinką. Todėl baldai grozio salonui renkami atsižvelgiant į ergonomiką, patvarumą ir estetinę išvaizdą.

Baldų pasirinkimas: grozio salono baldai

Grozio salono baldai yra rinkoje siūlomų įvairių modelių ir dizainų, todėl kiekvienas salonas gali rasti sprendimus, atitinkančius jų specifiką ir klientų lūkesčius. Kirpyklu kedes rinkoje pasižymi įvairia konstrukcija – nuo klasikinių iki modernių su papildomomis funkcijomis, tokios kaip reguliuojamas aukštis ar atlošas, kuris padidina kliento patogumą.

Kirpyklos kėdės yra esminis grožio salono elementas, nulemiantis tiek kliento, tiek specialisto patogumą. Kruopščiai parinktos kirpyklos kėdės užtikrina, kad ilgesnės procedūros būtų atliekamos be diskomforto.

Specialisto darbo vieta: kirpejos kede

Kirpejos kede yra darbo vietos širdis, kurioje specialistas praleidžia didžiąją dalį darbo laiko. Todėl svarbu, kad ši kėdė būtų ne tik patogi, bet ir funkcionali, leidžianti lengvai pasiekti visus reikiamus įrankius.

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 33.0000 kg