Kirpyklos kėdė Hair System Lille

285.99

Kirpyklos kėdė Hair System Lille yra ne tik praktiškas, bet ir stilingas pasirinkimas, kuris puikiai papildys jūsų kirpyklos ar salono interjerą.

Turime

Produkto kodas: 147955 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Kirpyklos kėdė Hair System Lille

Hair System Lille” prekės ženklas siūlo plataus pasirinkimo baldus ir įrangą kirpykloms bei barbershopams. Tarp šios linijos produktų rasite stilingas registracijos kedes, patogias plaukų plovimo vietas ir praktiškas kirpimo kėdes, kurios atitinka vartotojų poreikius.

Elegantiškas salonų akcentas:Hair System Lille” kirpimo kėdė yra ne tik funkcionalus baldas, bet ir salonų puošmena. Klasikinės spalvos, įdomus dizainas ir dekoratyviniai auksinės spalvos elementai suteikia jai skoningą išvaizdą. Aukšta funkcionalumas užtikrina komfortą tiek kirpėjams, tiek klientams.

Funkcionalumas, komfortas ir patikimumas: patvari hidraulinė kėlimo sistema leidžia reguliuoti sėdynės aukštį nuo 48 iki 55 cm, net kai klientas sėdi ant kėdės. Tai garantuoja ergonomiškesnį darbą dėka galimybės laisvai reguliuoti kėdės aukštį pagal kliento ir kirpėjo ūgį bei suteikia galimybę visiškai pasukti kėdę. Puikiai suformuota atlošo dalis, padengta dirbtine oda, užtikrina patogią sėdėseną ir reikiamą nugaros atramą, kas yra ypač svarbu ilgai trunkančioms procedūroms.

Apgalvoti sprendimai: stabilus, apvalus pagrindas su guminiais padėklais užtikrina stabilumą naudojimo metu. Lygus paviršius palengvina elementų valymą. Didelis privalumas yra šios modelio pėdų atrama, kuri suteikia stabilų atramos tašką vartotojo kojoms. Ranktūriai yra optimalaus aukščio, leidžiantys klientui laikyti pečius tinkamoje padėtyje – tai reiškia, kad klientas nesisukrauja ir palengvina tikslaus kirpimo atlikimą.

Elegancija ir aukštas komforto lygis: patogi kėdė užpildyta ilgai tarnaujančia ir deformacijai atsparia putomis, užtikrinančia ilgalaikį naudojimą, aukštą komfortą ir patogumą net ir per ilgas procedūras. Danga pagaminta iš malonios liesti dirbtinės odos, kuri yra atspari drėgmei, ilgaamžiška ir lengvai valoma. Juodos spalvos danga su dekoratyviniais auksiniais elementais suteikia laiko nepavaldų elegancijos pojūtį.

Kirpyklos kėdė Hair System sudėtis:

  • Sėdynė
  • Aktuatorius su baze
  • Pėdų atrama

Kirpyklos kėdė Hair System Lille. Techniniai duomenys:

  • Kėlimo mechanizmas: hidraulinis
  • Pagrindas: apvalus
  • Dangos medžiaga: dirbtinė oda
  • Užpildo medžiaga: putos
  • Spalvos: juodos ir auksinės atspalviai

Kirpyklos kėdė Hair System Lille yra ne tik praktiškas, bet ir stilingas pasirinkimas, kuris puikiai papildys jūsų kirpyklos ar salono interjerą.

Baldai grozio salonui. Kirpyklos kėdė Hair System Lille

Profesionalūs baldai grozio salonui: ergonomija ir stilius. Kirpyklos kede turi būti ypač patogi. Dažniausiai vyrai kirpykloje lankosi kas dvi tris savaites, moterys šiek tiek rečiau. Štai todėl kirpyklos grožio salonas neišsiverčia be be profesionalių baldų. Patogios kirpejos kede ir kirpyklos kede yra būtini. Tinkamai parinkti baldai grozio salonui ne tik prisideda prie bendro įvaizdžio ir komforto, bet ir užtikrina efektyvesnį darbą. Todėl verta investuoti į kokybiškas kirpyklos kėdes ir kitus baldus, kurie atitinka aukščiausius standartus.

Grožio salonas: stilius ir funkcionalumas

Kiekvienas grožio salonas siekia sukurti ne tik malonią, bet ir funkcionalią aplinką. Todėl baldai grozio salonui renkami atsižvelgiant į ergonomiką, patvarumą ir estetinę išvaizdą.

Baldų pasirinkimas: grozio salono baldai

Grozio salono baldai yra rinkoje siūlomų įvairių modelių ir dizainų, todėl kiekvienas salonas gali rasti sprendimus, atitinkančius jų specifiką ir klientų lūkesčius. Kirpyklu kedes rinkoje pasižymi įvairia konstrukcija – nuo klasikinių iki modernių su papildomomis funkcijomis, tokios kaip reguliuojamas aukštis ar atlošas, kuris padidina kliento patogumą.

Kirpyklos kėdė Hair System Lille yra esminis grožio salono elementas, nulemiantis tiek kliento, tiek specialisto patogumą. Kruopščiai parinktos kirpyklos kėdės užtikrina, kad ilgesnės procedūros būtų atliekamos be diskomforto.

Specialisto darbo vieta: kirpejos kede

Kirpejos kede yra darbo vietos širdis, kurioje specialistas praleidžia didžiąją dalį darbo laiko. Todėl svarbu, kad ši kėdė būtų ne tik patogi, bet ir funkcionali, leidžianti lengvai pasiekti visus reikiamus įrankius.

Prekę turime sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 27.0000 kg