Kirpyklos pakojis klientui Gabbiano L008B juodas

49.92

Prisistatome Gabbiano L008B juodos spalvos kirpyklos pakojį klientui – tai neatsiejama kiekvieno grožio salono dalis, užtikrinanti kliento patogumą ir ergonomišką darbo aplinką kirpėjui.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpyklos pakojis klientui Gabbiano L008B juodas

Prisistatome Gabbiano L008B juodos spalvos kirpyklos pakojį klientui – tai neatsiejama kiekvieno grožio salono dalis, užtikrinanti kliento patogumą ir ergonomišką darbo aplinką kirpėjui. Gabbiano – tai prabangus italų prekės ženklas, kuris išsiskiria savo patikimumu, aukšta kokybe bei estetiniu dizainu ir suteikia aukštą komforto lygį.

Maksimalus Komfortas Klientui

Šis pakojis suteikia galimybę klientui patogiai atsiremti kojomis per visą kirpimo ar kitą grožio procedūrą, leidžiant išlaikyti maksimalų komfortą. Tai yra svarbu ilgesnių procedūrų metu, kai kliento patogumas tampa itin aktualus.

Minimalistinis Dizainas

Gabbiano L008B modelis išsiskiria ne tik funkcionalumu, bet ir minimalistiniu dizainu. Juodos spalvos detalės puikiai įsilieja į bet kokio salono interjerą ir prideda stilingumo bei elegancijos.

Stabilumas ir Saugumas

Padėtas ant grindų pakojis turi specialią, neslidžią pagrindą, užtikrinančią stabilumą ir saugumą tiek klientui, tiek kirpėjui. Aukštos kokybės medžiagos garantuoja produkto ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Universalumas

Dėl savo universalumo ir estetinio dizaino, šis kirpyklos pakojis puikiai tinka įvairaus stiliaus salonams, nuo modernių iki klasikinių. Jis ne tik padidina klientų patogumą, bet ir praturtina salono interjerą.

Techninė Informacija:

  • Dizainas: Minimalistinis, juodos spalvos
  • Medžiaga: Aukštos kokybės, su neslidžia pagrindu
  • Priežiūra: Lengva priežiūra ir valymas

Gabbiano L008B kirpyklos pakojis klientui – tai ne tik funkcionalus, bet ir stilingas grožio salonų įrangos elementas, kuris užtikrina klientų patogumą ir praturtina salono interjerą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 3.0000 kg