Kirpyklos plautuvė Gabbiano Malaga

700.95

Gabbiano Malaga kirpyklos plautuvė išsiskiria elegancija ir funkcionalumu, leisdama grožio salonuose efektyviai ir patogiai atlikti plaukų priežiūros procedūras.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpyklos plautuvė Gabbiano Malaga.

Gabbiano Malaga kirpyklos plautuvė išsiskiria elegancija ir funkcionalumu, leisdama grožio salonuose efektyviai ir patogiai atlikti plaukų priežiūros procedūras. Ši plautuvė, būdama dalimi Gabbiano – prabangaus itališko prekės ženklo – ne tik palengvina darbą, bet ir prideda estetikos salonų interjerui.

Plautuvės keraminis dubenėlis yra pakankamai gilus, kad išvengtų per didelių purslų, užtikrinant švarą ir patogumą procedūrų metu. Jo mobilumas leidžia keisti pasvirimo kampą, kad būtų patogiau naudotis skirtingiems klientams. Keramikos atsparumas spalvos pakitimams ir įbrėžimams užtikrina ilgalaikį naudojimą ir lengvą valymą.

Viena iš plautuvės patogumų yra čiaupas su maišytuvu, leidžiantis lengvai reguliuoti vandens temperatūrą. Čiaupas ir dušo galvutė yra patogioje vietoje, leidžiančioje lengvai ir greitai naudotis. Plautuvės fotelis yra ergonomiškai suformuotas ir užpildytas patvariomis putomis, užtikrinant aukštą naudojimo komfortą klientui. Optimalus atlošo kampas ir porankiai leidžia teisingai išdėstyti kliento pečius ir palaikyti stuburą.

Plautuvės dizainas yra elegantiškas, su klasikinėmis aukso atspalvių spalvomis ir dekoratyviniais elementais. Pilka danga ir auksu lakuoti metaliniai paviršiai suteikia plautuvei nesenstančios elegancijos. Į komplektą įeina visos reikalingos detalės, įskaitant maišytuvą, dušo galvutę ir specialias žarnas, tad viskas būtina darbui yra po ranka.

Ši Gabbiano Malaga kirpyklos plautuvė yra idealus pasirinkimas grožio salonams, norintiems derinti funkcionalumą, patogumą ir estetiką. Dėl savo universalumo ir aukštos kokybės, ji puikiai tinka įvairiems salonų interjerams, pridėdama prabangos ir stiliaus pojūtį.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 51.0000 kg