Kirpyklos plautuvė Gabbiano Modena Juodos spalvos

727.19

Plautuvės dizainas yra elegantiškas ir funkcionalus, turintis patvarų, lengvai valomą sintetinės odos apmušalą ir stabilias kojas.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpyklos plautuvė Gabbiano Modena Juodos spalvos

Gabbiano yra aukštos klasės itališkas prekės ženklas, kuris specializuojasi kirpyklų įrangos ir baldų gamyboje. Jie pasižymi aukšta kokybe, patikimumu, estetine išvaizda ir dideliu naudojimo komfortu. Į jų asortimentą įeina įvairūs salono įrangos elementai, pavyzdžiui, foteliai, plautuvės ir infrazonos.

Vienas iš šio prekės ženklo produktų – moderni kirpyklos plautuvė „Modena”. Ši plautuvė yra stilinga, funkcionali ir turi patogų geometrinių formų dizainą. Ji buvo sukurtaiškinant efektyvius plaukų priežiūros ir plovimo procesus. Plautuvė yra patogi tiek kirpėjams, tiek klientams, suteikianti interjerui unikalaus savitumo.

Plautuvės juodas keramikinis dubuo yra gilaus dizaino, mažinantis vandens ir naudojamų produktų purslų riziką. Jo mobilumas leidžia lengvai reguliuoti pasvirimo kampą, o dėl naudojamos medžiagos, plautuvė yra patvari, atspari įbrėžimams ir lengva valyti. Apykaklės profilis suteikia optimalią atramą ir komfortą plaukų plovimo metu.

Plautuvė taip pat apgalvotai suprojektuota su patogumais ir priedais. Čiaupas su maišytuvu užtikrina nuolatinį karšto ir šalto vandens prieigą, o speciali vieta dušo galvutei ir chromuotas kištukas su sieteliu užtikrina aukštas higienos standartus. Vandens jungtys yra paslėptos plautuvės pagrinde, o kėdė suformuota taip, kad užtikrintų klientų komfortą.

Plautuvės dizainas yra elegantiškas ir funkcionalus, turintis patvarų, lengvai valomą sintetinės odos apmušalą ir stabilias kojas. Į komplektą įeina visos matinės juodos spalvos jungiamosios detalės, įskaitant maišytuvą ir dušo galvutę.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 60.0000 kg