Sold out

Kirpyklos plautuvė Gabbiano MT-A3 baltos spalvos

415.99

„Gabbiano MT-A3“ yra skirta tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose ir kabinetuose, todėl jos kokybė ir patvarumas atitinka aukščiausius standartus.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpyklos plautuvė Gabbiano MT-A3 baltos spalvos

„Gabbiano MT-A3“ kirpyklos plautuvė baltos spalvos yra puikus pasirinkimas šiuolaikinėms, ypač mažesnio dydžio kirpykloms, kuriose svarbu efektyviai išnaudoti erdvę ir turėti būtiniausius baldus. Ši plautuvė išsiskiria savo puikia forma ir funkcionalumu, suteikdama klientams galimybę patogiai atsiremti ir mėgautis plaukų plovimo procedūra, kuri dažnai laikoma viena maloniausių kirpykloje.

Keraminis dubuo ne tik patogus klientui, bet ir lengvai valomas, užtikrinant higieną ir švarą. Plautuvės kolona, ant kurios dedamas dubuo, pagaminta iš akrilo, suteikiant lengvą, bet kartu tvirtą konstrukciją.

Plautuvės pajungimas ir išmatavimai yra aiškiai pateikiami nuotraukose, todėl lengva suprasti, kaip tinkamai sumontuoti ir prijungti plautuvę prie vandens tiekimo ir nutekėjimo sistemų. Tai ypač naudinga, siekiant užtikrinti sklandų ir greitą baldų įrengimą.

„Gabbiano MT-A3“ yra skirta tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose ir kabinetuose, todėl jos kokybė ir patvarumas atitinka aukščiausius standartus. Ši plautuvė idealiai tinka kirpykloms, norinčioms suteikti savo klientams aukščiausio lygio patogumą ir mėgautis funkcionaliu bei estetiškai patraukliu salono įrengimu.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 29.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kirpyklos plautuvė Gabbiano MT-A3 baltos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *