Odos grožio palaikymui reikalingas reguliarumas. Tai liečia ne tik procedūras, bet ir kasdienę odos priežiūrą. 

Mūsų epidermis (pats viršutinis odos sluoksnis) yra pastoviai besikeičiantis dinamimis audinys. Todėl dirbti su juo reikia cikliškai ir daug kartų (ypatinagi jeigu yra gili problema). Epidermis sudarytas iš 5 sluoksnių.

Pats žemiausias- bazalinė membrana. Tai sluoksnis, kuris gamina šviežas epitelio ląsteles. Prieš išeinant į pavišių, jos praeina 4 stadijas. Šis procesas yra cikliškas ir dinamiškas: viršutinės ląstelės keratinizuojasi ir eksfolijuojasi (pasišalina), o iš apačios jas pakeičia naujos.

Vidutiniškai ciklas užtrunka 26-28 dienas. Automatiškai, kai pradeda dirbti su odos problemomis: uždegimai, riebumas, sausumas, pigmentacija, aknė ir pan., tai išspręsti problemos Viena procedūra neįmanoma.

Prie to paties turite suprasti, kas pvz. Riebalinė liauka negali per vieną dieną pradėti dirbti kaip priklauso ir sumažinti aktyvumą į mums reikalingą pusę.

Pigmentacija, spuogai užgula giliai į kelis epidermio sluoksnius. Dėlto norint gauti pastovų ir gerą rezultatą- procedūros turi būti atliekamos pilnu kursu, kad gydomasis efektas sudarytų minimui 2 ląstelių pasikeitimo ciklus.

Vėliau pagal odos būklę, rezultatą reikia palaikyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.