Manikiūro stalas su ratukais MT-34

285.99

Manikiūro stalas su ratukais MT-34.

Sukurkite profesionalią ir harmoningą darbo aplinką su Manikiūro stalu MT-34. Jis ne tik padidins jūsų darbo efektyvumą, bet ir įkveps kiekvieną klientą pasijusti ypatingai.

Liko tik 2

Aprašymas

Aprašymas

Manikiūro stalas su ratukais MT-34.

Manikiūro stalas MT-34: Estetika ir mobilumas kiekviename detaleje

Ieškote kokybiško, funkcionalaus ir estetiško sprendimo savo grožio kabinete? Manikiuro stalas MT-34 yra būtent tai, ko jums reikia!

MT-34 savybės ir privalumai:

  • Stilius kiekviename kampelyje: Šis stalas su savo šiuolaikišku dizainu ne tik atitinka modernios įrangos reikalavimus, bet ir pridės elegancijos bet kuriam manikiūro kabinetui.
  • Funkcionalumas priešakyje: Dvi erdvės suteikiančios spintelės su stalčiais ir lentynomis garantuoja, kad visi jūsų įrankiai ir priemonės bus organizuoti ir lengvai pasiekiami.
  • Mobilumas: Dėkui aštuoniems ratukams, stalas lengvai judamas, leisiantis jums lengvai adaptuotis bet kokioms darbo aplinkybėms ir pertvarkyti kabinetą pagal poreikį.

Sukurkite profesionalią ir harmoningą darbo aplinką su Manikiūro stalu MT-34. Jis ne tik padidins jūsų darbo efektyvumą, bet ir įkveps kiekvieną klientą pasijusti ypatingai. Investuodami į kokybę, investuojate į sėkmę. Pasirinkite MT-34 – jūsų klientai pastebės skirtumą!

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris45.0000 kg