Kosmetologinė lova-gultas A-202, baltos spalvos

210.59

Kosmetologinė lova-gultas A-202, baltos spalvos.

„A-202“ yra puikus pasirinkimas salonams, ieškantiems patikimos, universaliai pritaikomos ir estetiškai patrauklios įrangos.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kosmetologinė lova-gultas A-202, baltos spalvos.

Kosmetologinė lova-gultas „A-202“, atspalviuota elegantiška baltos spalvos, yra puikus pasirinkimas įvairioms grožio procedūroms. Ši universali kosmetologinė kėdė-lova su galvos atlošu ir praktiškomis nuimamomis atramomis rankoms yra idealiai pritaikyta kosmetologinėms, makiažo, depiliacijos bei pedikiūro procedūroms.

Kėdė yra aptraukta ekologine oda, kuri ne tik suteikia prabangios išvaizdos, bet ir yra lengvai valoma, kas yra labai svarbu užtikrinant higieną ir ilgaamžiškumą. Be to, po kėde yra dvi plastikinės lentynos, skirtos patogiai susidėti pagalbiniams įrankiams, suteikiant papildomą patogumą ir tvarką darbo vietoje.

Ši kosmetologinė lova-gultas atitinka griežtus Europos Sąjungos reikalavimų standartus, garantuodama aukštą kokybę ir saugumą. Komplektacija apima sėdynę, du porankius, dvi plastikines lentynas, dvi laikykles lentynoms, montavimo instrukciją ir 12 mėnesių garantiją, suteikdama viską, ko reikia efektyviam ir patogiam naudojimui.

Išmatavimai:

  • Ištiesus kėdę (gulimoje padėtyje): 63 x 180 cm,
  • Aukštis: 74 cm,
  • Maksimali apkrova: 120 kg.

„A-202“ yra puikus pasirinkimas salonams, ieškantiems patikimos, universaliai pritaikomos ir estetiškai patrauklios įrangos. Jos funkcionalumas ir patogumas užtikrina, kad visos procedūros būtų atliekamos sklandžiai ir komfortiškai, tiek klientams, tiek specialistams.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris39.0000 kg