Kosmetologinė lova-kėdė grožio procedūroms Sillon

194.99

Turime

Aprašymas

Aprašymas

„Sillon“ prekės ženklas buvo sukurtas kaip atsakas į nuolat augančius vartotojų lūkesčius. Jų pasiūloje esanti įranga, tokia kaip funkcionalūs kosmetiniai foteliai, išsiskiria gera kokybe ir tuo pačiu prieinama kaina.

 

Paprastumas ir funkcionalumas

Kosmetikos kėdė Sillon su dviem kiuvetėmis yra praktiška įranga, kuri žymiai pagerina darbą specializuotuose salonuose , įskaitant kosmetikos, masažo ir tatuiruočių kabinetus. Įranga puikiai tiks žmonėms, ieškantiems paprasto ir funkcionalaus kosmetinio baldo . Dėl ištraukiamų konteinerių, sumontuotų po sėdyne , svarbiausi įrankiai ir ruošiniai visada yra po ranka.

 

Reikalingi įrankiai visada yra po ranka

Po sėdyne sumontuotos plastikinės kiuvetės leidžia lengvai pasiekti būtiniausius įrankius . Dėl naudojamų medžiagų ištraukiami konteineriai yra patvarūs ir lengvai valomi . Talpūs stalčiai ženkliai padidina darbo komfortą , o papildomai padeda palaikyti tvarką darbo vietoje .

 

Praktiški sprendimai darbo komfortui užtikrinti

Dėl skylės galvos atramos, paslėptos po tinkamai profiliuota pagalve , kėdė puikiai tinka veido ir nugaros procedūroms. Stabilūs porankiai suteikia vartotojui tinkamą atramą . Šie elementai, padalinti per pusę, yra judantys, todėl puikiai priglunda keičiant atlošo padėtį, o papildomai juos galima lengvai nuimti.

 

Rankiniu būdu reguliuojami pasvirimo kampai

Laipsniškas kojų atramos ir atlošo kampų reguliavimas atliekamas specialiu mechanizmu. Naudodami rankinę svirtį galite sklandžiai reguliuoti sėdynės padėtį. Tai leidžia optimaliai nustatyti individualius poreikius , tinkamai ir patogiai atlikti procedūras bei didelį naudojimo komfortą. Fotelis gali būti nulenkiamas į sofos padėtį , o tai žymiai padidina jo funkcionalumą. Tai leidžia laisvai atlikti įvairias procedūras, įskaitant kosmetiką, fizioterapiją ar tatuiruotes.

 

Ergonomika ir naudojimo patogumas

Kėdės pagrindas yra pastovaus aukščio , todėl sėdynė yra pastoviame lygyje, o tai turėtų užtikrinti patogumą naudojimo metu. Baltų atspalvių tvirtas metalinis rėmas ir neslidžios kojelės apsaugo nuo nekontroliuojamo įrangos judėjimo, užtikrina reikiamą stabilumą naudojimo metu .

 

Minimalistinis dizainas

Fotelis užpildytas porolonu ir aptrauktas baltų atspalvių dirbtine oda. Dėl tokios medžiagos naudojimo įranga yra patogi naudoti, atspari drėgmei ir lengvai valoma . Tinkamai profiliuoti apvadai suteikia sėdynei ergonomišką formą . Paprastas dizainas ir klasikinės spalvos leidžia lengvai priderinti prie bet kokio interjero.

Tikslūs matmenys pateikti nuotraukoje.
Į komplektaciją įeina: sėdynė su atlošu ir kojų atrama, dvi kiuvetės, porankių komplektas, pagalvėlė skylutei, kreiptuvai kiuvetėms, pagrindo elementai, surinkimo komplektas.

Duomenys:
Pagrindo spalva: balti atspalviai
Apmušalų spalva: balti atspalviai
Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
Sėdynės aukštis: 67 cm
Ilgis visiškai ištiesus: 180 cm

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris35.0000 kg