Meistro kėdė H-13 juodos spalvos

44.20

Meistro kėdutė H-13 juodos spalvos yra puikus pasirinkimas profesionalams, ieškantiems patogumo ir funkcionalumo viename.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Meistro kėdė H-13 juodos spalvos

Meistro kėdutė H-13 juodos spalvos yra puikus pasirinkimas profesionalams, ieškantiems patogumo ir funkcionalumo viename. Ši kėdutė, padengta ekologiška oda, suteikia patogią ir praktišką sėdimą vietą, taip pat pasižymi ilgaamžiškumu ir lengva priežiūra. Juoda spalva suteikia elegantišką išvaizdą ir lengvai derinasi su įvairiais interjero stiliais.

Stabili konstrukcija ant keturių ašių pagrindo užtikrina lengvą ir sklandų judėjimą, o plastikiniai ratukai nebraižo grindų. Tai leidžia meistrui laisvai judėti darbo metu, nesukeliant triukšmo ar nepatogumų.

Meistro kėdutės H-13 dizainas yra paprastas, tačiau funkcionalus – be nugaros atlošo, o tai suteikia papildomą laisvę judėti ir lengvai prieiti prie reikalingų darbo priemonių. Tabletės tipo sėdynė yra patogi ir ergonomiška, leidžianti ilgiau išlaikyti komfortą net ir ilgų darbo valandų metu.

Kėdutės išmatavimai yra nurodyti pridedamose nuotraukose, todėl galite lengvai įsitikinti, ar ji atitiks jūsų darbo erdvės reikalavimus.

Ši Meistro kėdutė H-13 juodos spalvos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą, kokybę ir stilingą dizainą. Ji puikiai tiks įvairiose darbo aplinkose, pavyzdžiui, grožio salonuose, odontologijos klinikose ar net biuruose, kur svarbu turėti patogų, bet neperkrautą darbo vietą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris5.0000 kg