Sold out

Meistro kėdė- balnas kosmetologams AM-302 baltos spalvos

62.40

„AM-302“ meistro kėdė-balnas yra idealus pasirinkimas kosmetologams, ieškančioms funkcionalaus, patogaus ir estetiškai patrauklaus baldo savo darbo vietoje.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Meistro kėdė- balnas kosmetologams AM-302 baltos spalvos

Meistro kėdė-balnas kosmetologams „AM-302“, baltos spalvos, yra patogus ir ergonomiškas baldas, skirtas profesionalams grožio sektoriuje. Šis balno tipo kėdės modelis yra puikiai pritaikytas ilgalaikiam naudojimui, suteikiant stabilumą ir komfortą įvairių procedūrų metu.

Viena iš svarbiausių šios kėdės ypatybių yra jos stabili konstrukcija be atlošo, leidžianti meistrui laisvai judėti ir pasiekti reikalingas darbo vietas. Šią lankstumą užtikrina penki gumuoti ratukai, įmontuoti į penkių ašių pagrindą, garantuojantys lengvą ir tylų judėjimą salonų grindimis.

Kėdės-balno matmenys yra pritaikyti patogiam naudojimui: sėdynės matmenys yra 32 x 35 cm, o aukštis yra reguliuojamas nuo 50 cm iki 64 cm. Tai leidžia kosmetologams pritaikyti kėdės aukštį pagal asmeninius poreikius ir užtikrina, kad darbas būtų atliekamas patogiai ir ergonomiškai.

Kėdės-balno techniniai duomenys yra:

  • Pneumatinis aukščio reguliavimas, suteikiantis papildomą patogumą aukščio keitimui.
  • Penkių ašių pagrindas su gumuotais ratukais, užtikrinantis stabilumą ir lengvą manevravimą.
  • Kėdės svoris pakuotėje yra 5,7 kg, tai rodo jos tvirtumą ir kokybę.

„AM-302“ meistro kėdė-balnas yra idealus pasirinkimas kosmetologams, ieškančioms funkcionalaus, patogaus ir estetiškai patrauklaus baldo savo darbo vietoje. Baltos spalvos dizainas ne tik suteikia šviesumo ir švaros pojūtį, bet ir lengvai dera su įvairiais salonų interjerų stiliais.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 7.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Meistro kėdė- balnas kosmetologams AM-302 baltos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *