Sold out

Meistro kėdė- balnas AM-302 pilkos spalvos

62.40

Meistro kėdė-balnas AM-302 pilkos spalvos yra puikus pasirinkimas grožio ir sveikatingumo specialistams, ieškantiems patogios, stabilios ir funkcionalios darbo kėdės.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Meistro kėdė- balnas AM-302 pilkos spalvos

Meistro kėdė-balnas AM-302 pilkos spalvos yra puikus pasirinkimas grožio specialistams, ieškantiems patogios, stabilios ir funkcionalios darbo kėdės. Šis balno tipo modelis yra sukurtas atsižvelgiant į ilgalaikio darbo patogumą ir ergonomiką.

Šios meistro kėdės-balno svarbiausia ypatybė yra jos kompaktiškumas ir mobilumas. Kėdutė neturi atlošo, kas suteikia papildomos laisvės judėti ir pasiekti reikiamas vietas be jokių kliūčių. Stabilumas užtikrinamas penkių guminių ratukų pagrindu, leidžiančiu lengvai judėti po darbo vietą.

Meistro kėdės-balno matmenys yra pritaikyti patogiam naudojimui: sėdynės dydis yra 32 x 35 cm. Taip pat yra svarbi pneumatinio kėdės aukščio reguliavimo funkcija, leidžianti kėdės aukštį keisti nuo 50 cm iki 64 cm. Tai yra labai naudinga funkcija, nes leidžia pritaikyti kėdės aukštį prie individualių vartotojo ar darbo sąlygų reikalavimų.

Kėdės spalva – šiuolaikiška pilka, kuri lengvai derinasi su įvairių interjerų spalvomis ir stiliais. Be to, pilka spalva yra praktiška ir ne taip greitai teršiasi.

Kėdės svoris pakuotėje yra 5,7 kg, kas rodo, kad ji yra lengva ir patogu transportuoti.

AM-302 meistro kėdė-balnas yra patogi, ergonomiška ir stilinga kėdė, tinkanti įvairioms grožio ir sveikatingumo sritims. Jos reguliuojamas aukštis, mobilumas ir stabilumas suteikia puikius darbo sąlygas, o šiuolaikiškas dizainas papildys bet kokio salono interjerą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 7.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Meistro kėdė- balnas AM-302 pilkos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *