Meistro kėdė AM-303-2 baltos spalvos

54.60

Meistro kėdė AM-303-2 baltos spalvos yra elegantiškas ir funkcionalus baldas, idealiai tinkantis grožio salonų aplinkai.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Meistro kėdė AM-303-2 baltos spalvos

Meistro kėdė AM-303-2 baltos spalvos yra elegantiškas ir funkcionalus baldas, idealiai tinkantis grožio salonų aplinkai. Ši kėdutė pasižymi ne tik patogumu, bet ir stilingu dizainu, kuris praturtina bet kokį interjerą.

Kėdės pagrindas su penkiais ratukais užtikrina lengvą judėjimą ir manevringumą, kas yra labai svarbu dinamiškoje darbo aplinkoje, pavyzdžiui, kirpykloje ar kosmetologijos salone. Ratukai leidžia greitai ir be jokių sunkumų keisti darbo vietą, taip padidinant darbo efektyvumą.

Vienas iš pagrindinių šios kėdės privalumų yra hidraulinis aukščio reguliavimas, leidžiantis lengvai pritaikyti kėdę pagal individualius kliento ar darbuotojo poreikius. Kėdės aukštis reguliuojamas nuo minimalaus 46 cm iki maksimalaus 61 cm, suteikiant lankstumą įvairioms darbo situacijoms.

Meistro kėdė AM-303-2 yra be atlošo, tai reiškia, kad ji yra labiau kompaktiška ir suteikia lengvesnę prieigą prie kliento. Tai ypač vertinama tų profesijų atstovų, kuriems svarbus erdvės laisvumas, pvz., kirpėjų ar grožio terapeutų.

Kėdutės sėdynės tipas „tabletė” yra suprojektuotas taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą net ir per ilgas darbo valandas. Tai padeda sumažinti pavargimo jausmą ir išlaikyti geresnę darbo kokybę.

Šios kėdės baltos spalvos dizainas ne tik atrodo švariai ir elegantiškai, bet ir lengvai derinamas su įvairiomis interjero spalvomis ir stiliais. Baltos spalvos meistro kėdė AM-303-2 yra puikus pasirinkimas grožio salonams, suteikiant jiems šiuolaikišką ir profesionalų įvaizdį

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 5.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Meistro kėdė AM-303-2 baltos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *