Meistro kėdė AM-312 pilkos spalvos

38.99

Meistro kėdė AM-312 pilkos spalvos yra ekonomiškas ir patogus pasirinkimas grožio specialistams, ieškantiems praktiško ir patikimo baldo.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Meistro kėdė AM-312 pilkos spalvos

Meistro kėdė AM-312 pilkos spalvos yra ekonomiškas ir patogus pasirinkimas grožio specialistams, ieškantiems praktiško ir patikimo baldo. Ši EKONOM klasės kosmetologinė kėdutė yra puikiai pritaikyta ilgalaikiam darbui, užtikrinant komfortą ir stabilumą.

Svarbiausias šios kėdės bruožas yra jos hidraulinis aukščio reguliavimas. Tai leidžia lengvai ir tiksliai reguliuoti kėdės aukštį, pritaikant jį prie skirtingų darbo sąlygų ir klientų poreikių. Kėdės aukštis gali būti reguliuojamas nuo minimalaus 45 cm iki maksimalaus 65 cm, suteikiant lankstumą darbo procese.

Kėdės penkiaašė bazė su plastikiniais ratukais užtikrina stabilumą ir lengvą judėjimą. Tai yra itin svarbu darbo aplinkoje, kur būtina greitai ir efektyviai judėti tarp skirtingų darbo vietų ar pas klientus. Plastikiniai ratukai yra patvarūs ir tinka įvairiems grindų paviršiams.

Kėdutės sėdynės skersmuo yra 33 cm, užtikrinantis pakankamai vietos ir komfortą sėdėjimo metu. Tai svarbu, nes ilgas sėdėjimas gali sukelti diskomfortą, o tinkamai parinkta sėdynės dydis ir forma padeda išvengti tokių problemų.

Šios kėdės pilka spalva suteikia jai šiuolaikišką ir profesionalų išvaizdą, lengvai derinamą su daugeliu interjero sprendimų. Meistro kėdė AM-312 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybės už prieinamą kainą, be to, ji yra patogi, funkcionali ir lengvai pritaikoma įvairioms darbo situacijoms.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris7.0000 kg