Sold out

Meistro kėdė Gold AM-830 juodos spalvos

98.54

Meistro kėdė Gold AM-830 juodos spalvos yra puikus pasirinkimas grožio specialistams, kurie vertina ergonomiką ir komfortą darbe.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Meistro kėdė Gold AM-830 juodos spalvos

Meistro kėdė Gold AM-830 juodos spalvos yra puikus pasirinkimas grožio specialistams, kurie vertina ergonomiką ir komfortą darbe. Ši kėdė yra specialiai suprojektuota atsižvelgiant į kosmetologų darbo specifiką ir laikysenos svarbą.

Svarbiausia šios kėdės savybė yra jos atlošas, kuris užtikrina tinkamą laikysenos padėtį ir mažina nugaros skausmo riziką. Tai labai svarbu ilgai dirbant sėdimoje padėtyje, ypač atliekant smulkius ir kruopštų darbą.

Gold AM-830 kėdės dizainas atitinka aukščiausius ergonomikos standartus. Ji yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patvarumą. Juodos spalvos sėdynė suteikia kėdei elegantišką išvaizdą, o sėdynės tipas “tabletė” užtikrina papildomą komfortą.

Viena iš unikalių šios kėdės savybių yra jos aukso spalvos chromuotas pagrindas, kuris suteikia prabangos pojūtį ir išskirtinį dizainą. Bazė su penkiais guminiais ratukais užtikrina lengvą kėdės judėjimą ir stabilumą ant įvairių paviršių.

Aukščio reguliavimo funkcija leidžia pritaikyti kėdę pagal individualius poreikius, su galimybe keisti aukštį nuo minimalaus 54 cm iki maksimalaus 68 cm. Tai leidžia darbuotojui pasirinkti optimaliausią aukštį, kad darbas būtų kuo patogesnis.

Meistro kėdė Gold AM-830 yra idealus pasirinkimas grožio salonams, kur svarbus tiek darbuotojų komfortas, tiek salonų estetika. Jos funkcionalumas, patogumas ir stilingas dizainas daro ją vertingu įrankiu bet kokio grožio specialisto darbo vietoje.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris7.0000 kg