Kosmetologinė kėdė 557A, juoda

205.39

Turime

Aprašymas

Aprašymas

 

Paprastumas ir funkcionalumas

Kosmetikos kėdė su dviem kiuvetėmis yra praktiška įranga, palengvinanti darbą daugelyje specializuotų salonų, įskaitant grožio, masažo ir tatuiruočių salonus. Jis tiks žmonėms, ieškantiems paprasto ir funkcionalaus kosmetinio baldo . Po sėdyne sumontuoti ištraukiami konteineriai – svarbiausi įrankiai ir ruošiniai visada po ranka.

 

Funkcionalūs sprendimai darbo komfortui

Praktiškos plastikinės kiuvetės, patalpintos po sėdyne, leidžia lengvai pasiekti būtiniausius įrankius . Ištraukiami konteineriai yra patvarūs ir lengvai valomi, be to, padeda palaikyti tvarką darbo vietoje. Dėl skylės galvos atramos , kuri yra paslėpta po tinkamai profiliuota pagalve , kėdė puikiai tinka nugaros procedūroms, pavyzdžiui, masažams.

 

Naudojimo komfortas

Porankiai užtikrina tinkamą atramą ir, jei reikia, gali būti lengvai nuimami. Šie elementai, padalinti per pusę, yra judantys, todėl puikiai priglunda keičiant atlošo padėtį.

 

Rankinis pasvirimo kampų reguliavimas

Spyruoklių svirčių pagalba galima palaipsniui reguliuoti kampus, kuriais yra kojų atrama ir atlošas. Tai leidžia optimaliai nustatyti individualius poreikius , tinkamai ir patogiai atlikti procedūras bei patogiai naudoti. Fotelis gali būti nulenkiamas į sofos padėtį , o tai žymiai padidina jo funkcionalumą.

 

Modernus dizainas ir ergonomika

Dėl pusiau matinės apdailos ir supaprastintų kojų metalinis rėmas atrodo elegantiškai ir neužgožia erdvės . Kėdės pagrindas neleidžia reguliuoti sėdynės aukščio, tačiau jis yra tokiame aukštyje, kuris turėtų būti patogus naudojimo metu. Fotelis užpildytas porolonu ir aptrauktas juodų atspalvių dirbtine oda. Dėl tokios medžiagos naudojimo įranga yra patogi naudoti, atspari drėgmei ir lengvai valoma . Tinkamai profiliuoti apvadai suteikia sėdynei ergonomišką formą. Paprastas dizainas ir klasikinės spalvos leidžia priderinti prie bet kokio interjero.

Tikslūs matmenys pateikti nuotraukoje.
Į komplektaciją įeina: sėdynė su atlošu ir kojų atrama, dvi kiuvetės, porankių komplektas, pagalvėlė skylutei, kreiptuvai kiuvetėms, pagrindo elementai, surinkimo komplektas.

Duomenys:
Spalva: juodi atspalviai
Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
Sėdynės aukštis: 76 cm
Ilgis visiškai ištiesus: 184 cm

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 44.0000 kg