Kosmetologinė kėdė Eclipse 2240, pilka

1,533.99

Eclipse serijos kėdės skirtos kosmetologui ir kitiems grožio specialistams. Pasižymi šiuolaikišku dizainu ir funkcionalumu. Puikiai tinka įvairioms procedūroms.
Elektrinė- 3 varikliai.
Pilka.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kosmetologinė kėdė Eclipse serija

Kosmetologinė kėdė Eclipse serija išsiskiria paprastu, šiuolaikišku dizainu. Jie aprūpinti praktiškomis funkcijomis, todėl puikiai tinka įvairioms procedūroms, atliekamoms profesionaliuose grožio salonuose, taip pat specializuotuose medicinos kabinetuose.

Kosmetologinės kėdės minimalizmas ir funkcionalumas

Modernaus dizaino elektrinėje kosmetinėje kėdėje Eclipse yra 3 pavaros, kurios valdomos nuotolinio valdymo pulteliu ant laido ir rankiniu būdu reguliuojama kojų atrama. Lengvas reguliavimas leidžia sklandžiai nustatyti padėtį įvairioms procedūroms atlikti, o minimalistinė apdaila tiks beveik bet kokiame interjere.

Kosmetologinės kėdės naudojimo paprastumas

Naudodami paprastą naudoti nuotolinio valdymo pultą, galite be vargo reguliuoti kėdę 3 plokštumose – reguliuojamas aukštis, atlošas ir lopšys. Be to, rankinė svirtis leidžia nustatyti kojų atramos kampą. Dėl šios priežasties galite sklandžiai nustatyti kėdę į patogią sofos padėtį, kuri leidžia patogiai atlikti veido ir kūno procedūras ant jos . Be to, visiškai ištrauktas, jis pasiekia daugiau nei 2,3 metro ilgį, todėl jis puikiai tinka aukštesniems naudotojams. Dešinėje sėdynės pusėje yra specialus metalinis laikiklis nuotolinio valdymo pultui pakabinti. Tai palengvina jo saugojimą ir visada po ranka.

Praktiniai elementai

Galvos atrama yra ištraukiama, o tai padeda pritaikyti įrangą prie įvairaus ūgio naudotojų poreikių, suteikiant stabilią galvos atramą procedūrų metu. 180º kampu judantys porankiai palengvina sėdėjimą ant sėdynės ir suteikia patogų priėjimą asmeniui, kuris atlieka gydymą. Taikomi sprendimai ženkliai įtakoja aukštą naudojimo komfortą ir darbo ergonomiką.

Futuristinė išvaizda

Tvirtas pagrindas užtikrina stabilumą, gaminio ilgaamžiškumą ir darbo komfortą. Fotelis užpildytas putplasčiu ir padengtas maloniai liesti, matine juodų atspalvių dirbtine oda. Dėl tokios medžiagos naudojimo įranga yra atspari drėgmei ir lengvai valoma. Dėl supaprastintos formos ir apdailos paprastumo jis atrodo estetiškai ir tinka beveik bet kokiam interjerui.

Išsamūs kėdės matmenys pateikti nuotraukoje. Į komplektaciją įeina: sėdynė su pagrindu, laidinis nuotolinio valdymo pultas, maitinimo šaltinis.

Duomenys

Tipas: elektrinis
Pavarų skaičius: 3
Spalva: pilka. Taip pat yra juodos spalvos.
Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
Sėdynės užpildas: putplastis
Valdymas: nuotolinis, rankinis
Garantija: vieneri metai
Galia: 200 W
Įtampa: 220-230 V.”

Prekės nuotrauka gali skirtis nuo realybės 

Negalime užtikrinti, kad prekės nuotrauka atitiks jos išvaizdą realybėje. Gamintojai nuolat tobulina savo produkciją, todėl išvaizda, detalės ir užrašai ant pakuotės gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje rodomos nuotraukos. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad spalvos gali šiek tiek skirtis dėl individualių kompiuterio ekrano nustatymų.

Svarbu atkreipti dėmesį į prekės aprašymą 

Prekės aprašyme pateikiama informacija yra gamintojo ar tiekėjo. Jei reikia, išsamesnę informaciją apie prekės matmenis galite rasti aprašyme arba nuotraukose.

Jei turite klausimų, kreipkitės į mūsų komandą

Jei turite papildomų klausimų ar neaiškumų, nedvejokite kreiptis į Skin Stars komandą. Mes mielai jums patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 85.0000 kg