Kosmetologinė kėdė SILLON Lux 273b juoda

923.00

Kosmetologinė kėdė SILLON Lux 273b, 3 varikliai, juoda.

Kosmetologinės kėdės iš Lux serijos yra puikus pavyzdys, kaip mūsų produktai atitinka grožio salonų specifinius poreikius.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kosmetologinė kėdė SILLON Lux 273b, 3 varikliai, juoda.

Kosmetologinės kėdės iš Lux serijos yra puikus pavyzdys, kaip mūsų produktai atitinka grožio salonų specifinius poreikius. Šios kėdės pasižymi išskirtinėmis funkcijomis, kurios idealiai tinka įvairių procedūrų atlikimui profesionaliuose salonuose. Jų modernus dizainas ir elegantiškos detalės leidžia harmoningai įsilieti į bet kokį interjerą.

Elegantiškumas ir Praktiškumas

Elektrinė kosmetologinė kėdė Lux 273B turi 3 pavaras, kurias galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu, prikabintu prie laido. Ši funkcija užtikrina naudojimo patogumą ir leidžia pritaikyti kėdės poziciją pagal konkrečias procedūras. Kėdė taip pat yra elegantiškai apdailinta, išlaikant paprastą dizainą, todėl ji puikiai tinka bet kokiam specialistų salono interjerui.

Pasirinkimų Laisvė

Intuityvus nuotolinio valdymo pultas leidžia reguliuoti kėdės poziciją trijose plokštumose – keisti aukštį, nugaros kampą ir kojų atramų poziciją. Tai suteikia laisvę pritaikyti kėdę atsižvelgiant į konkrečią procedūrą, užtikrindama klientų ir specialistų patogumą.

Universalus Dydis ir Komfortas

Kėdės aukštis gali būti reguliuojamas nuo 65 cm iki 84 cm, o visiškai ištiesta kėdė siekia virš 2 metrų ilgį. Tokių matmenų kėdė leidžia lengvai naudotis įranga tiek žmonėms mažesnio, tiek didesnio ūgio, pritaikant ją tiek kliento, tiek specialisto poreikiams. Dešinėje kėdės pusėje yra sumontuotas metalinis laikiklis nuotolinio valdymo pultui, todėl jis visada bus po ranka.

Galvos Atramos Praktiškumas

Kėdės galvos atrama gali būti ištraukiama, kad būtų galima pritaikyti įrangą pagal skirtingo ūgio klientus. Galite pritaikyti atramą pagal savo poreikius, suteikdami stabilų ir patogų kliento galvos remimą procedūrų metu. Be to, galite paslėpti galvos atramą, jei norite naudoti kėdę veido ir kūno procedūroms, suteikdami jai dar didesnį funkcionalumą.

Techniniai Duomenys:

  • Tipas: elektrinis
  • Pavarų skaičius: 3
  • Pagrindinė spalva: juodi atspalviai
  • Apmušalų spalva: juodi atspalviai
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Sėdynės užpildas: putplastis
  • Valdymas: nuotolinio valdymo pultas
  • Galia: 150W
  • Įtampa: 220-240V
  • Garantija: 12 mėnesių

Rūpinkitės savo klientais profesionaliai ir elegantiškai su kosmetologine kėde Lux 273B

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 80.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kosmetologinė kėdė SILLON Lux 273b juoda”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *